بازدید مدیرعامل و مدیران سیمیدکو از مجتمع کارخانجات این شرکت
مهندس محمد مدنی فر مدیرعامل شرکت صنعتی و معدنی توسعه فراگیر سناباد از خطوط تولید و پروژه های فعال این شرکت در سایت سنگان بازدید کرد.

به گزارش  چیلان ،مهندس محمد مدنی فر مدیرعامل شرکت صنعتی و معدنی توسعه فراگیر سناباد از خطوط تولید و پروژه های فعال این شرکت در سایت سنگان بازدید کرد.

این بازدید عصر دوشنبه چهاردهم آذرماه با همراهی مدیران بهره برداری، روابط عمومی، برنامه ریزی و توسعه و منابع انسانی و امور اجتماعی سیمیدکو آغاز و تا پاسی از شب ادامه یافت.

مهندس مدنی فر در بازدید از کارخانه های کنسانتره سازی و گندله سازی این شرکت از نزدیک بر روند انجام تعمیرات نظارت داشت.

در ادامه این بازدید که تا ساعات پایانی شب ادامه پیدا کرد مدیرعامل سیمیدکو از پروژه های در حال انجام این شرکت، مهمانسراها، آشپزخانه، بهداری و آتش نشانی و… بازدید و از روند پیشرفت برنامه ها و ابراز خشنودی کرد.

مدیرعامل سیمیدکو در این بازدید به گفت و گوی صمیمی با کارگران واحدهای مختلف شرکت پرداخت و بر ضرورت حفظ کرامت و رفاه کارگران تاکید کرد.

مهندس مدنی فر کارگران را مهم ترینِ عناصر در تولید دانست و افزود: برای ما هیچ چیز مقدم بر آرامش و آسایش این عزیزان نیست.

مجتمع کارخانجات سیمیدکو در منطقه معدنی سنگان شهرستان خواف استان خراسان رضوی واقع بوده و با ظرفیت سالانه ۲٫۵ میلیون تن کنسانتره و ۲٫۵ میلیون تن گندله یکی از کلیدی ترین شرکت های تامین مواد اولیه زنجیره فولاد کشور محسوب می شود.

2

تاریخ انتشار : ۱۵ آذر ماه ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۲
شناسه مطلب : 45897
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی