سیمیدکو برنده سیزدهمین دوره جایزه ملی مدیریت مالی ایران شد
شرکت صنعتی و معدنی توسعه فراگیر سناباد(سیمیدکو) برنده سیزدهمین دوره جایزه ملی مدیریت مالی ایران در سطح تقدیرنامه سه ستاره شد.

به گزارش  چیلان ،سیزدهمین دوره جایزه ملی مدیریت مالی ایران، روز سه شنبه ۱ ۱ بهمن ماه سال ۱۴۰۱ با حضور جمعی از مسؤولان کشوری، مدیران شرکت ها و اساتید دانشگاه در سالن اجلاس سران، برگزار شد که در این مراسم یاسر اسمعیل مدیر مالی و اقتصادی شرکت صنعتی و معدنی توسعه فراگیر سناباد(سیمیدکو) به عنوان نماینده این شرکت، تقدیرنامه سه ستاره سیزدهمین دوره جایزه ملی مدیریت مالی ایران را دریافت کرد.

حمایت مدیریت مالی حرفه ای در مسیر دستیابی به جایگاه واقعی در شرکت ها و سازمان ها، تشویق و ترغیب شرکت ها برای انجام خودارزیابی و شناخت نقاط قوت و ضعف و زمینه های بهبود، ایجاد فضای رقابتی مناسب و حرفه ای شرکت ها و سازمان های ایرانی، تعریف راهبردی از مدیریت مالی و اقتصادی سازمان در جهت دستیابی به اهداف استراتژیک، معرفی و قدردانی از شرکت ها و سازمان های برتر در حوزه مالی و اقتصادی، فراهم کردن امکان تبادل تجربیات موفق مدیران مالی از جمله اهداف برگزاری این جایزه عنوان شده است.

گفتنی است؛ شرکت صنعتی و معدنی توسعه فراگیر سناباد (سیمیدکو) در سال ۱۴۰۰ نیز موفق به کسب جایزه مدیریت مالی ایران در سطح تقدیرنامه دو ستاره شده بود.

SED4330 copy 1100x700 1

2

تاریخ انتشار : ۱۲ بهمن ماه ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۲۷
شناسه مطلب : 47466
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی