کسب رتبه اول در شاخص سود عملیاتی طرح‌های هفتگانه فولادی، توسط فولاد غدیر نی‌ریز
در همایش ارزیابی عملکرد مجتمع‌های هفتگانه فولادی (استانی)، مجتمع فولاد غدیر نی‌ریز رتبه اول را در شاخص سود عملیاتی کسب کرد.

به گزارش  چیلان ،در نخستین همایش ارزیابی عملکرد مجتمع‌های هفتگانه فولادی (استانی) که با حضور معاون وزیر و رئیس هیأت‌عامل سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو)، نماینده مردم شادگان در مجلس شورای اسلامی، مدیرعامل شرکت ملی فولاد ایران، مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان و مدیران عامل طرح‌های فولادی و به میزبانی فولاد شادگان در اهواز برگزار شد، شرکت فولاد غدیر نی‌ریز موفق شد بر اساس ارزیابی‌های به عمل آمده و به سبب ارایه عملکرد درخشان، رتبه اول را در شاخص کسب سود عملیاتی، در بین هفت طرح فولادی زیرمجموعه شرکت ملی فولاد ایران، را در نخستین همایش ارزیابی شاخص‌های طرح‌های فولادی (استانی) کسب کند.

بر اساس این گزارش، در حالی که در سال جاری به دلیل محدودیت‌های انرژی مجتمع‌های فولادی، تولید واحدهای آهن اسفنجی با کاهش مواجه شده و به تبع آن تحقق سود تقلیل یافته است، مجتمع فولاد غدیر نی‌ریز موفق شد با تدابیر مناسب بالاترین سود را ایجاد نماید و رتبه اول این شاخص را در طرح‌های هفتگانه بدست آورد. علاوه بر این، مجتمع فولاد غدیر نی‌ریز توانست در شاخص‌های کیفیت محصول، فعالیت‌های مرتبط با روابط‌ عمومی و همچنین واحد HSE رتبه دوم را از آن خود کند.

گفتنی است «نظارت و مورد محک قراردادن فعالیت‌های مجتمع‌های فولادی»، «ارتقای کارآمدی، بهره‌وری و شفافیت عملکرد»، «نظام‌مندسازی اقدامات جاری و برنامه‌های پیش رو» و «ایجاد انگیزه تلاش و بهره‌وری» در واحدهای زیر مجموعه شرکت ملی فولاد ایران، از جمله اهداف برگزاری این همایش بود.

2

تاریخ انتشار : ۱۳ بهمن ماه ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۲
شناسه مطلب : 47489
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی