ثبت رکورد جدید حمل ماهانه کلاف خام در نورد سرد فولاد مبارکه
رئیس واحد بسته‌بندی و ارسال نورد سرد شرکت فولاد مبارکه از ثبت رکورد جدید حمل ماهانه کلاف خام (آنیل‌نشده) در بهمن‌ماه سال جاری خبر داد.

به گزارش  چیلان ، سعید جمشیدیان رکورد جدید را به میزان ۳۳۸۳۳ تن اعلام و اظهار کرد: رکورد قبلی این واحد مربوط به آذرماه سال ۱۳۹۷ و به میزان ۳۳۲۱۸ تن بوده است.

در همین زمینه مدیر محصولات پوشش‌دار و نهایی تحقق این دستاورد را به خانواده بزرگ فولاد مبارکه تبریک گفت و افزود: این مهم در سایه لطف و عنایت پروردگار و همت، تلاش و همدلی همکاران گرامی در واحدهای بسته‌بندی و ارسال و برنامه‌ریزی و کنترل حمل و همچنین با حمایت‌های مدیریت ناحیه نورد سرد به دست آمده است.

محسن زارع ادامه داد: مشتری عمده کلاف‌های خام، شرکت‌های ورق‌خودرو و تاراز هستند؛ ازاین‌رو کلاف‌های تولیدشده در واحد تاندم‌میل ناحیه نورد سرد به انبار کلاف‌های فروش به‌منظور ارسال به مبادی یادشده انتقال می‌یابند.

مجید فخاری رئیس واحد برنامه‌ریزی و کنترل حمل محصولات نیز خاطرنشان کرد: کامیون‌های حمل کلاف توسط واحد برنامه‌ریزی به نقاط بارگیری کلاف خام هدایت‌شده و پس از بارگیری توسط همکاران واحد بسته‌بندی و توزین وزن برای مشتری ارسال می‌گردند.

وی تأکید کرد: تلاش تمامی همکاران این واحد بر این است که با تولید و ارسال حداکثری طبق برنامه‌ها و اهداف شرکت، محصولات موردنیاز شرکت‌های تاراز و خودروسازان را تأمین کنند و ارزش‌افزوده بیشتری برای سازمان ایجاد نمایند.

2

تاریخ انتشار : ۱۱ اسفند ماه ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۲۷
شناسه مطلب : 48295
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی