ثبت رکورد جدید تولید ماهانه فولاد اکسین خوزستان پس از ۲ سال
کارکنان فولاد اکسین خوزستان در روزهای پایانی ماه مبارک رمضان و در آستانه عید سعید فطر با تولید 76370 تن انواع ورق های فولادی رکورد جدیدی در تولید ماهانه این شرکت پس از دو سال به ثبت رساندند.

به گزارش  چیلان ،مدیرعامل شرکت فولاد اکسین خوزستان از ثبت رکورد جدید تولید ماهانه به میزان ۷۶ هزار و ۳۷۰ تن ورق فولادی نسبت فعالیت خطوط تولید این شرکت در طول ۲۴ ماه گذشته خبر داد.

علی محمدی شامگاه جمعه در جمع خبرنگاران در خصوص جزییات ثبت رکورد ماهانه تولید پس از ۲ سال بیان کرد: این رکورد با برنامه ریزی کارشناسی و تامین مواد اولیه که از روزهای پایانی سال گذشته انجام شده به ثبت رسید.

وی ادامه داد: تولید پایدار ورق های فولادی و همچنین آمادگی بالای خطوط کارخانه، تولید ۷۶ هزار و ۳۷۰ تن ورق فولادی در پایان فروردین ماه امسال را رقم زد.
محمدی با بیان اینکه این میزان تولید ورق فولادی پس از ۲ سال، مجدد در فولاد اکسین محقق شد افزود: همواره تامین مواد اولیه اسلب برای فعال بودن خطوط تولید از اهمیت بالایی برخوردار است.

مدیرعامل شرکت فولاد اکسین خوزستان تصریح کرد: در هفته های پایانی سال گذشته، برنامه ریزی و پیگیری های زیادی برای تامین اسلب انجام شد تا در نتیجه شکست رکورد تولید ۲ سال اخیر را درپی داشته باشد.

آغاز عملیات اجرایی واحد فولادسازی اکسین خوزستان همزمان با سفر رئیس جمهور

مدیرعامل شرکت فولاد اکسین خوزستان همچنین از آغاز عملیات اجرایی واحد فولادسازی این شرکت همزمان با دومین سفر استانی رئیس جمهور خبر داد و گفت: این پروژه بعد از بهره برداری، تامین کننده مواد اولیه مورد نیاز خطوط تولید خواهد بود.

وی تصریح کرد: باوجود اینکه این شرکت در زنجیره مجصولات فولادی قرار دارد اما تولیدکننده محصولی با ارزش در منطقه خاورمیانه محسوب است که علاوه بر ارزآوری، قطع وابستگی به خارج کشور را فراهم کرده است.

محمدی با بیان اینکه اخیر پنج محصول جدید به سبد تولیدی فولاد اکسین اضافه شده است گفت: محصولات این شرکت به بازارهای تجاری ۱۸ کشور از سه قاره دنیا صادر می شود اما این درحالی است که باید بازارهای صادراتی جدید دیگری شناسایی شود تا زمینه برای ارز آوری بیشتر محصولات تولیدی فراهم گردد.

فولاد اکسین خوزستان تولیدکننده انواع ورق‌های فولادی عریض و آلیاژی خاص با استحکام بالا است که با استفاده از فناوری های خاص صنعت فولاد کشور تأمین نیازهای صنایع نفت، گاز، پتروشیمی و دریایی است.

۴۰ درصد از سهام فولاد اکسین متعلق به گروه ملی صنعتی فولاد ایران از شرکت‌های زیرمجموعه بانک ملی، ۳۰ درصد متعلق به شستا از زیر مجموعه تامین اجتماعی و ۳۰ درصد دیگر از سهام این شرکت متعلق به صندوق بازنشستگی کشوری است.

مدیرعامل شرکت فولاد اکسین خوزستان

photo ۲۰۲۳ ۰۴ ۲۱ ۱۶ ۱۷ ۵۶

2

تاریخ انتشار : ۱ اردیبهشت ماه ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۳۸
شناسه مطلب : 49197
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی