فولاد بافق دریافت کننده گواهینامه استاندارد DIN ۴۸۸ در ایران
مدیر بهره‌برداری کارخانه‌های نورد میلگرد و کلاف فولاد بافق گفت: مجتمع معدنی فولاد بافق، موفق به دریافت گواهینامه‌ی DIN ۴۸۸، ۲۰۰۹-۰۸/۲۰۱۰-۰۱ از شرکت DAkkS آلمان شد.

به گزارش  چیلان ،مدیر بهره‌برداری کارخانه‌های نورد میلگرد و کلاف فولاد بافق ضمن اعلام این خبر گفت: فولاد بافق به‌ پشتوانه‌ی پیشرفته‌ترین فن‌آوری‌های صنعت فولاد و توانایی پیاده‌سازی پیچیده‌ترین روش‌های تولید میلگرد با دقیق‌ترین استانداردها، همواره به مفهوم استاندارد متعهد بوده است.

عباس عظمتی افزود: ‌به‌دلیل پیچیدگی‌های فنی تولید مطابق استاندارد DIN 488، تعداد محدودی از تولیدکنندگان میلگرد در دنیا امکان کسب این گواهینامه را دارند و فولاد بافق اولین و تنها شرکت خصوصی دریافت‌کننده‌ی آن در ایران است.

مدیر بهره‌برداری کارخانه‌های نورد میلگرد و کلاف فولاد بافق اضافه کرد: واحد کنترل کیفیت همواره نقش مسئولانه‌ای در حفظ کیفیت محصول در مجتمع فولاد بافق ایفا کرده و به‌‌مدد آزمایشگاه‌های مجهز به جدیدترین فن‌آوری‌های روز و کادر متخصص گام‌های استواری در راستای استانداردسازی محصولات و تضمین کیفیت برداشته است.

او ضمن قدردانی از حمایت‌ مدیر عامل فولاد بافق و سایر واحدهای پشتیبانی خاطرنشان ساخت: بدون شک کسب این گواهینامه برگ زرین دیگری بر افتخارات مجتمع فولاد بافق در راستای رشد مستمر خواهد افزود و یادآور شد: میلگرد استاندارد DIN 488 با بهره‌گیری از روش‌های بسیار دقیق و ظرافتی مثال‌زدنی تولید می‌شود و از لحاظ طراحی دارای آج فوق‌‌العاده خاصی است.

عظمتی ضمن نام بردن از ترکیه به‌‌عنوان تنها همتای دارنده‌ی این گواهینامه در منطقه به ارزآوری ناشی از اجرای این استاندارد به‌کمک توسعه‌ی صادرات به کشورهای اروپایی به‌جای فروش مواد خام اشاره کرد و اشتغال‌زایی را از دیگر تاثیرات مثبت آن در رشد کشور برشمرد.

2

تاریخ انتشار : ۲۲ خرداد ماه ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۵۰
شناسه مطلب : 50573
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی