در سال "تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین" اتفاق افتاد!طرح فولاد بافق با نگاه ملی مدیران مجتمع معدنی و صنعت آهن و فولاد بافق با کاتالیست های ایرانی بارگذاری شد
طرح فولاد بافق به عنوان یکی از طرح های هشتگانه شرکت ملی فولاد ایران که در سال 1390 به بخش خصوصی واگذار گردید، در هفته جاری با کاتالیست های تولید داخل شرکت دانش بنیان نفت و گاز سرو بارگذاری گردید.  در این پروژه مدیران مجتمع معدنی و صنعت آهن و فولاد بافق با نگاه ملی و حمایت از تولید کالاهای دانش بنیان از کاتالیست های نفت و گاز سرو در واحد احیا مستقیم خود استفاده کردند.

 به گزارش  چیلان ، طرح فولاد بافق به عنوان یکی از طرح های هشتگانه شرکت ملی فولاد ایران که در سال ۱۳۹۰ به بخش خصوصی واگذار گردید، در هفته جاری با کاتالیست های تولید داخل شرکت دانش بنیان نفت و گاز سرو بارگذاری گردید.  در این پروژه مدیران مجتمع معدنی و صنعت آهن و فولاد بافق با نگاه ملی و حمایت از تولید کالاهای دانش بنیان از کاتالیست های نفت و گاز سرو در واحد احیا مستقیم خود استفاده کردند.

طرح فولاد بافق، یکی از پروژه های عظیم فولادی کشور بوده که از ظرفیت تولید ۸۰۰ هزار تن در سال برخوردار است به طوری که در راستای قانون اجرای سیاست های کلی اصل ۴۴ قانون اساسی، در سال ۱۳۹۰ به بخش خصوصی واگذار گردید.

بارگذاری کاتالیست های طرح فولاد بافق به عنوان بیست و چهارمین ریفرمر کشور شناخته می شود که با کاتالیست های نفت و گاز سرو در مدار تولید قرار گرفت. عملیات شارژ و بارگذاری کاتالیست های این طرح با حضور نمایندگان شرکت دانش بنیان نفت  و گاز سرو همراه بود.

در ماه های اخیر نیز شرکت های فولاد هرمزگان، مجتمع سبا فولاد مبارکه اصفهان نیز با کاتالسیت های نفت و گاز سرو رکوردهای تولید آهن اسفنجی را ثبت کردند.

 

2

تاریخ انتشار : ۳ خرداد ماه ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۲
شناسه مطلب : 42415
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی