در آیین تجلیل از یکصد برند برتر سال؛ فولاد متیل در یکصد برند برتر کشور جای گرفت
در آیین تجلیل از یکصد برند برتر سال، شرکت فولاد متیل با دریافت تندیس و لوح تقدیر در شرکت‌های حوزه معدن و فولاد کشور به عنوان یکی از یکصد برند برتر کشور معرفی شد.

به گزارش  چیلان ، در آیین تجلیل از یکصد برند برتر که با حضور شرکت‌های بزرگ و فعال در حوزه های مختلف صنعتی، اقتصادی و… در محل مرکز همایش‌های بین‌المللی صدا وسیما برگزار شد، از شرکت‌های فعال در حوزه‌های مختلف از جمله پتروشیمی، صنایع معدنی، صنایع غذایی و… در چهار شاخص خلاقیت و نوآوری، کیفیت، محبوبیت برند، مسئولیت‌پذیری اجتماعی و مشتری‌مداری تقدیر به عمل آمد و شرکت فولاد متیل به عنوان یکی از ۱۰۰ شرکت برند برتر سال انتخاب شد.

رضا حیدری، مدیرعامل شرکت فولاد متیل در این آیین ضمن تقدیر و تشکر از بنیانگذاران شرکت فولاد متیل و سایر مدیران و کارکنان ادوار این شرکت اظهار کرد: شرکت فولاد متیل به عنوان یکی از شرکت‌های زیرمجموعه فولادمبارکه که ماموریت فروش و توزیع محصولات فولاد مبارکه را برعهده دارد، در تلاش است که با شعار شفافیت و توسعه در مسیر تحقق سیاست‌های فولاد مبارکه گام بردارد؛ در واقع فولاد متیل به نوعی همزاد فولاد مبارکه بوده و حتی پیش از شرکت فولادمبارکه به نمایندگی از این شرکت در اقصی نقاط کشور به انجام ماموریت‌های خود پرداخته است.

به گفته وی، شرکت فولاد متیل همواره ضمن انجام ماموریت خود یعنی فروش و ارائه خدمات به شرکت‌های پایین دستی صنعت فولاد، در تلاش بوده تا مسئولیت اجتماعی خود را در قبال جامعه پیرامون خویش به بهترین نحو انجام دهد و به همراه شرکت‌های زیرمجموعه در داخل و خارج از کشور تامین مواد اولیه مورد نیاز گروه و توزیع محصولات فولاد مبارکه را برعهده دارند، ضمن توسعه و آبادانی، همچنین کارآفرینی در نقاط مختلف کشور، به مسئولیت خطیر اجتماعی که بر دوش این مجموعه است، توجه ویژه داشته باشد.

مدیرعامل فولاد متیل افزود: داشتن روایتی روشن از فلسفه وجودی هر سازمان که در نهایت منجر به رضایتمندی مشتری و حک شدن نام مجموعه در اذهان عمومی خواهد شد، گامی در جهت توسعه پایدار و داشتن یک برند موفق است. در واقع روایت صحیح و ثبت برند می‌تواند بینش و شاکله اصلی که بر اساس آن مجموعه بنیان گذاشته شده را نشان دهد. در این میان یکی از شرکت‌های بزرگ صنعتی که امروز با نام و برند آن یعنی «فولادمبارکه»، آشنا هستیم بعد از گذشت ۳۰ سال از بهره‌برداری آن، به عنوان یکی از برندهای مطرح در صنعت کشور و منطقه شناخته شده و زیرمجموعه‌های آن نیز مانند شرکت فولاد متیل نیز که بنیاد آن همزمان با راه اندازی شرکت فولادمبارکه گذاشته شده، تا به امروز در تلاش بوده‌‌اند تا ضمن ایجاد رضایتمندی برای مشتری، برندی مطرح در کشور و منطقه داشته باشند.

وی تصریح کرد: امروز نیز می‌بینیم با گذشت ۳۰ سال از افتتاح و راه‌اندازی شرکت فولادمبارکه که ساخت، بهره‌برداری و توسعه آن تاریخش را رقم زده، از ابتدای امر نگاه توسعه‌ای و آبادانی کشور در مدیریت این مجموعه حاکم بوده و به دنبال آن نیز شرکت فولادمتیل هم با هدف پیشبرد توسعه، بنیادش گذاشته شد تا محصولات فولاد مبارکه را در سراسر کشور به فروش برساند و تمامی صنعتگران از واحدهای بزرگ گرفته تا صنایع خرد را از محصولاتش بهره‌مند گرداند.

2

تاریخ انتشار : ۶ تیر ماه ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۵۶
شناسه مطلب : 51009
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی