شرکت صنعت فولاد شادگان منتشر کرد: فراخوان ارزیابی کیفی مناقصه عمومی یک مرحله‌ای
فراخوان شرکت صنعت فولاد شادگان به منظور شناسایی شرکت‌های دارای رزومه کاری مناسب برای احداث تعمیرگاه ماشین آلات سنگین به روش PC از طریق مناقصه عمومی منتشر شد.  

به گزارش  چیلان ، شرکت صنعت فولاد شادگان در نظر دارد از طریق فراخوان عمومی ارزیابی کیفی نسبت به شناسایی شرکت‌های دارای رزومه کاری مناسب به منظور احداث تعمیرگاه ماشین آلات سنگین به روش PC از طریق مناقصه عمومی اقدام نماید.

بنابراین از کلیه شرکت‌های واجد شرایط و دارای سوابق کاری مفید و مرتبط با موضوع مناقصه و دارای توانایی لازم جهت انجام موضوع مناقصه و ارائه ضمانتنامه بانکی معتبر که مایل به شرکت در این ارزیابی هستند، دعوت می‌گردد پس از تاریخ نشر آگهی دوم با مراجعه به سایت اینترنتی این شرکت به نشانیhttps://ssico.ir و دریافت اسناد مربوط به ارزیابی کیفی احداث تعمیرگاه ماشین آلات سنگین به روش PC، پس از مطالعه و تکمیل آن، حداکثر تا تاریخ ۱۴/۰۵/۱۴۰۲ نسبت به ارسال اسناد مذکور صرفاً دفترچه اسناد ارزیابی کیفی بهمراه CD کلاسه بندی شده مستندات، به صورت حضوری و یا از طریق پست پیشتاز اقدام نمایند.

بدیهی است شرکت صنعت فولاد شادگان پس از بررسی اسناد و مدارک واصله و اطلاعات مندرج در فرم‌های ارزیابی در چارچوب ضوابط و مقررات نسبت به ارزیابی کیفی شرکت کنندگان اقدام و از شرکت‌های واجد شرایط جهت دریافت اسناد مناقصه از طریق ارسال دعوت نامه، دعوت بعمل خواهد آورد.

اعلام آمادگی و ارسال مدارک و پرسشنامه‌های تکمیل شده در ارزیابی کیفی، هیچگونه حقی را برای متقاضیان جهت شرکت در مناقصه‌های آتی این شرکت ایجاد ننموده و ارسال مدارک ارزیابی به منزله قبول آن‌ها در ارزیابی‌ها نمی‌باشد.

حداقل تعداد مناقصه‌گران واجد صلاحیت پس از ارزیابی کیفی سه مناقصه‌گر می‌باشد.

تلفن تماس جهت کسب اطلاعات بیشتر: ۱۷-۵۲۲۲۷۹۱۵-۰۶۱(داخلی ۱۲۲ واحد حقوقی و قراردادها) و (داخلی۷۴۰ واحد برنامه‌ریزی و توسعه)

هزینه درج و یک مرحله تجدید چاپ آگهی و چاپ نسخ قرارداد بر عهده برنده مناقصه می‌باشد.

 

فراخوان

 

2

تاریخ انتشار : ۲۴ تیر ماه ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۲۹
شناسه مطلب : 51566
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی