مدیرعامل ایریسا پیش‌بینی کرد:رشد یک هزار میلیاردی درآمد ایریسا در سال ۱۴۰۲
اکبر گل‌بو، مدیرعامل ایریسا در آیین گرامیداشت سی و یکمین سالروز تاسیس شرکت با اشاره به اینکه در حال حاضر به‌ عنوان بزرگ‌ترین شرکت دانش‌بنیان در بین ۵۰۰ شرکت برتر اقتصادی قرار دارد، گفت: با برنامه‌ریزی‌هایی که انجام داده است در سال جاری، پیش‌بینی درآمد ۱۰۰۰ میلیاردی را برای خود به تصویر کشیده که مستلزم پایبند بودن به برنامه‌ها و اهداف استراتژیک شرکت است.

به گزارش  چیلان  و به نقل از روابط‌ عمومی شرکت، اکبر گل‌بو در آیین گرامیداشت سی و یکمین سالروز تأسیس شرکت در جمع کارکنان، اظهار کرد: وقتی سی و یک سال را با هم مرور کنیم اتفاقات بزرگی رقم خورده است تا ایریسا به جایگاه کنونی خودش با بیش از ۷۰۰ پرسنل و انجام حدود ۱۵۰۰ پروژه در صنعت کشور رسیده که امیدوارم ایریسا به‌عنوان یک اصالت دانش‌بنیان در دهه چهارم حیات خود کارنامه‌ای پربارتر داشته باشد.

وی با بیان اینکه ایریسا تاکنون بزرگ‌ترین پروژه‌های کشور را در صنعت فولاد در حوزه‌های سیستم‌های اطلاعاتی، اتوماسیون صنعتی و شبکه و زیرساخت را انجام داده و همین امر باعث شده که ایریسا میان رقبای خود سرآمد باشد و در حال حاضر به‌عنوان بزرگ‌ترین شرکت دانش‌بنیان در بین ۵۰۰ شرکت برتر اقتصادی قرار گیرد، افزود: امسال ایریسا با برنامه‌ریزی‌هایی که انجام داده است پیش‌بینی درآمد ۱۰۰۰ میلیاردی را برای خود به تصویر کشیده که مستلزم پایبند بودن به برنامه‌ها و اهداف استراتژیک شرکت است.

مدیرعامل شرکت ایریسا خاطرنشان کرد: در حال حاضر شرکت ایریسا بیش از ۲۰۰ پروژه فعال و ۵۰ مشتری بزرگ داشته که نشان‌ دهنده حجم بالای فعالیت و تلاش شرکت برای رسیدن به اهداف درآمد است و همه اقداماتی که در ایریسا انجام می‌گیرد نهایتاً باید منجر به رضایت مشتری شود.

گل‌بو اذعان داشت: شعاری که در ابتدای سال با عنوان رضایت و وفاداری داده شده فقط یک شعار نیست؛ بلکه یک واقعیتی است که اگر به آن توجه نشود دچار مشکل خواهیم شد که البته در دوره اخیر میزان رضایت مشتری رشد خوبی داشته است.

وی با بیان اینکه فرایندهای داخلی شرکت شامل ارتباط با اکوسیستم نوآوری و فناوری کشو، نهادینه‌کردن رویکرد چابکی، تنوع مدل‌های فروش و اهداف به‌کارگیری فناوری‌های نوظهور است که در صورت رسیدن به این اهداف چشم‌انداز ما محقق خواهد شد. افزود: ارزش‌های سازمانی شرکت ایریسا شامل مشتری‌مداری، انسجام و احترام، نوآوری و بهبود مستمر و اعتماد و درستکاری چهار رکنی است که ما را مانا خواهد کرد.

اکبر گل بو در پایان سخنان خود گفت: تک‌تک ما باید به ایریسای بودنمان افتخار کنیم و برای سربلندی این نام تلاش کنیم.

2

تاریخ انتشار : ۲۵ تیر ماه ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۵۸
شناسه مطلب : 51620
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی