ثبت رکورد حمل اسلب از انبارهای بیرونی ناحیه فولادسازی به نورد گرم فولاد مبارکه
رئیس آماده‌سازی تختال ناحیه فولادسازی از ثبت رکورد حمل اسلب از انبارهای بیرونی ناحیه فولادسازی به ناحیه نورد گرم شرکت خبر داد.

به گزارش  چیلان ، محسن احمدی رئیس آماده‌سازی تختال ناحیه فولادسازی با اعلام ثبت رکورد حمل اسلب از انبارهای بیرونی ناحیه فولادسازی به ناحیه نورد گرم گفت: همکاران تلاشگر واحد آماده‌سازی تختال با ثبت رکورد بی‌سابقه حمل اسلب به تعداد ۶۴۳ عدد و تناژ تقریبی ۱۳ هزار و ۵۰۰ تن در روز ۲۶ مرداد سال ۱۴۰۲ موفقیت دیگری را در سال «رشد تولید و مهار تورم» به ثبت رساندند.

وی گفت: این رکورد بی‌سابقه، با توجه به محدودیت حداکثری انرژی و کمترین میزان تولید در ناحیه فولادسازی، باعث تداوم و پایداری خط نورد گرم شده است.

رئیس آماده‌سازی تختال ناحیه فولادسازی، حمایت‌های بی‌دریغ مدیریت ناحیه، عزم راسخ کارکنان واحد آماده‌سازی تختال و دفتر فنی تولید، اصلاح فرایندهای موجود و زحمات قابل‌تقدیر ناوگان حمل‌ونقل را از عوامل اصلی این موفقیت قابل‌تقدیر برشمرد و ابراز امیدواری کرد با برنامه‌ریزی صورت‌گرفته و همچنین اهتمام کلیه کارکنان و واحدهای پشتیبانی، در طول سال ۱۴۰۲ نیز عملکرد درخشانی در زمینه بارگیری اسلب ثبت شود.

2

تاریخ انتشار : ۶ شهریور ماه ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۰۷
شناسه مطلب : 53555
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی