در پنج ماه اول سال جاری به ثبت رسید؛ سهم ۴۹ درصدی شرکت ورق خودرو از معامله ورق گالوانیزه در بورس کالا در پنج ماهه اول سال ۱۴۰۲
شرکت ورق خوردرو چهار محال بختیاری طی 5 ماهه ابتدایی سال جاری، 49 درصد سهم حجم معامله ورق گالوانیزه در بورس کالا را به خود اختصاص داد.

به گزارش  چیلان ، طی پنج ماه اول سال جاری حجم معاملات ورق گالوانیزه در تالار بورس کشور ۳۰۱ هزار و ۴۰۰ تن بوده است که شرکت ورق خودرو چهار محال بختیاری با حجم معامله ۱۴۶ هزار و ۵۰۰ تنی توانسته ۴۹ درصد حجم بازار را به خود اختصاص دهد.

حمید شجاعی مدیر عامل شرکت ورق خودرو در این خصوص گفت: شرکت ورق خودرو یکی از بزرگترین تولیدکنندکان ورق گالوانیزه در کشور و عضو هلدینگ فولاد مبارکه است که با تمرکز بر تولید ورق‌های گالوانیزه با گرید ویژه، نیاز صنایع خودروسازی ، لوازم خانگی وسایر صنایع مرتبط را برطرف می‌کند.

وی افزود: شرکت ورق خودرو همواره خود را متعهد به توسعه پایدار از منظرهای اقتصادی، اجتماعی و زیست محیطی می‌داند و رفع نیاز صنایع کشور را در اولویت خود قرار داده است. عملکرد این شرکت در بورس کالا و دستیابی به سهم بازار تقریبا ۵۰ درصدی از حجم معاملات ورق گالوانیزه در بازار به خوبی گویای این مطلب می باشد.

خودرو 9

2

تاریخ انتشار : ۷ شهریور ماه ۱۴۰۲ ساعت ۰۹:۰۱
شناسه مطلب : 53602
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی