بازدید معاون اقتصادی و مالی شرکت فولاد مبارکه از شرکت ورق خودرو چهار محال بختیاری
معاون اقتصادی و مالی شرکت فولاد مبارکه به همراه جمعی از مدیران و کارشناسان اقتصادی و مالی این معاونت ازشرکت ورق خودروچهارمحال و بختیاری بازدید کرد.

به گزارش خودرونویس، مدیر عامل شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری پس از بازدید در جلسه ای با معاون اقتصادی و مالی فولاد مبارکه و همراهان ضمن ارائه گزارشی مبسوط از عملکرد شرکت ورق خودرو و شرایط حاکم بر این شرکت گفت: برگزاری چنین نشست هایی می تواند به افزایش کیفیت روند تعاملات شرکت های زیر مجموعه گروه فولاد مبارکه در حوزه فرآیندهای اقتصادی و مالی کمک شایانی باشد.

حمید شجاعی با تاکید بر هم افزایی تامین منابع مالی شرکت های زیر مجموعه فولاد مبارکه افزود: شرکت فولاد مبارکه تجربه های موفقی در زمینه‌هایی نظیر مدیریت مالیاتی، قراردادهای بیمه، سیستم‌های محاسبه بهای تمام‌شده محصولات، گزارشگری با رویکرد پایداری متناسب با استانداردهای روز دنیا و….در کارنامه خود به ثبت رسانده است که به اشتراک گذاشتن این تجربیات به پیشرفت در شرکت های زیر مجموعه کمک موثری خواهد کرد.

در ادامه معاون اقتصادی و مالی شرکت فولاد مبارکه، اظهار داشت : شرکت ورق خودرو چهار محال بختیاری با تامین حدود ۹۰ درصد ورق گالوانیزه خودرویی کشور در میان شرکت های مشابه دارای شاخصه ویژه تولید ورق خودرویی است که از منظر سودآوری و خودکفایی در زمینه ورق های خودرویی در بین شرکت های گروه فولاد مبارکه متمایز می باشد.

مهدی کویتی بیان کرد: با استمرار تعاملات شرکت ورق خودرو و شرکت فولاد مبارکه در زمینه عملکرد مالی اقتصادی، صادرات، مبادلات ارزی و…. هم افزایی و هماهگی بیشتر و موثری بین دو شرکت بوجود می آید. در بخشی از این بازدید کارشناسان مالی و اقتصادی دو شرکت به بحث و تبادل نظر در خصوص وضعیت کنونی و برنامه های آینده شرکت پرداختند. شرکت ورق خورو چهار محال بختیاری زیر مجموعه گروه صنعتی فولاد مبارکه می باشد.

photo ۲۰۲۳ ۱۰ ۱۲ ۱۵ ۵۵ ۰۲ 2

2

تاریخ انتشار : ۲۰ مهر ماه ۱۴۰۲ ساعت ۱۹:۰۳
شناسه مطلب : 55229
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی