مصطفی‌پور خبر داد: فولاد غدیر نی‌ریز آماده برای ورود به بورس
مدیرعامل مجتمع فولاد غدیر نی ریز, یکی از مهمترین برنامه های در دست اقدام این مجتمع را ورود به بازار سرمایه عنوان کرد. این مجتمع در حال حاضر بیش از 15 هزار میلیارد تومان منابع بانکی آماده دارد.

به گزارش  چیلان ، نخستین نشست پذیرش مجتمع فولاد غدیر نی‌ریز در بازار سهام، امروز در سازمان بورس و اوراق بهادار برگزار می‌شود.

محسن مصطفی‌پور مدیرعامل این مجتمع، با اعلام این خبر گفت: این مجتمع، با هدف تامین مالی برای اجرای پروژه‌های در دست اجرا و تثبیت حضور در زنجیره ارزش صنعت فولاد کشور، ارتقای شفافیت مالی و سودآوری بیشتر برای سهامداران، آماده ورود به بازار سرمایه است و امروز نخستین گام عملیاتی برای پذیرش در سازمان بورس و اوراق بهادار را برداشت.

مدیر عامل مجتمع فولاد غدیر نی ریز ادامه داد:  با اخذ مجوزهای لازم از سهامداران و مساعدت سازمان بورس، امیدواریم بزودی روند ارزیابی دارایی‌ها ‌و  بررسی و تایید صورت های مالی شرکت تکمیل شده و ما شاهد درج نماد مجتمع فولاد غدیر نی‌ریز  نیز در تابلوهای معاملاتی بازار سرمایه شویم.

لازم به ذکر است فولاد غدیر نی‌ریز یکی از زیرمجموعه‌های «وکغدیر» است و این شرکت با هدایت محسن مصطفی‌پور، در سالیان اخیر عملکرد درخشانی در تمام حوزه‌های فروش، سودآوری، توسعه طرح‌های اصلی و بهره‌برداری از پروژه‌های جانبی داشته است.

2

تاریخ انتشار : ۲۲ مهر ماه ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۲۲
شناسه مطلب : 55267
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی