معاون هماهنگی امور اقتصادی وزارت کشور در بازدید از یک طرح فولادی در خراسان جنوبی؛به درخواست فولاد خوسف برای تسریع تامین مواد اولیه رسیدگی می شود
به درخواست کارخانه شمش فولاد خوسف مبنی بر تسریع در رسیدن مواد اولیه رسیدگی خواهد شد.

به گزارش  چیلان ، بابک دین پرست، معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه‌ای وزارت کشور در بازدید از محل احداث پروژه شمش فولاد خوسف اظهار کرد: به درخواست این کارخانه مبنی بر تسریع در رسیدن مواد اولیه رسیدگی خواهد شد.

پروژه شمش فولاد خوسف با ظرفیت تولید سالانه ۲۹۵ هزار تن با اشتغال مستقیم برای ۶۰۰ نفر فعالیت می‌کند.

میزان سرمایه‌گذاری این پروژه ۷۵ میلیون دلار و سرمایه‌گذاری ۱۰۰ درصد خارجی، میزان آب مصرفی ۲۵ لیتر در ثانیه با میزان برق مصرفی ۱۲ مگاوات و میزان گاز مصرفی ۱۵۰۰ متر مکعب در ساعت فعالیت می‌کند.

گفتنی است، معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه‌ای وزیر کشور، به همراه استاندار خراسان جنوبی و مسئولان استانی از چند پروژه در حال احداث در شهرستان خوسف خراسان جنوبی بازدید کرد.

پروژه تولید کک حرارتی با سرمایه گذاری ۱۲ میلیون دلار، ظرفیت تولید سالیانه ۵۰ هزار تن و اشتغال زایی مستقیم برای ۷۵ نفر یکی از این پروژه‌ها بود.

همچنین محل احداث پروژه تولید انواع شمش چدن با سرمایه‌گذاری ۲۷ میلیون دلاری نیز مورد بازدید معاون وزیر قرار گرفت.

این پروژه ۹۸ درصد پیشرفت فیزیکی داشته و برای ۲۵۰ نفر اشتغال مستقیم ایجاد می‌کند.

بازدید از محل راه اندازی پروژه تولید انواع ورق نورد گرم با سرمایه‌گذاری ۳۰ میلیون دلاری از دیگر برنامه‌های بازدید معاون وزیر کشور بود.

2

تاریخ انتشار : ۱۱ تیر ماه ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۴
شناسه مطلب : 19190
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.