گفت‌وگوی تصویری چیلان با مدیرعامل هلدینگ صنایع و معادن غدیر؛ بخش اولمجبوریم ائتلاف‌های بزرگ صنعتی در حوزه فولاد تشکیل دهیم/ سهم سرمایه‌گذاری غدیر در صنعت فولاد و مس، «قابل تأمل» است/ در تولید الکترود گرافیتی ورود کرده‌ایم
دکتر سیدابوتراب فاضل مدیرعامل شرکت بین‌المللی توسعه صنایع و معادن غدیر در گفت‌وگو با چیلان سهم شرکت سرمایه‌گذاری غدیر (#وغدیر) را در صنعت فولاد تشریح کرد. دکتر فاضل تأکید کرد: خرده‌مالکی در صنعت فولاد و پراکندگی جغرافیایی و سرمایه‌گذاری در صنعت فولاد ایران یک اشکال در سیاست‌گذاری فولاد است و گریزی از این نیست که به سمت ائتلاف‌های بزرگ صنعتی در حوزه فولاد حرکت کنیم.

دکتر سیدابوتراب فاضل مدیرعامل شرکت بین‌المللی توسعه صنایع و معادن غدیر در گفت‌وگو با  چیلان  سهم شرکت سرمایه‌گذاری غدیر (#وغدیر) را در صنعت فولاد تشریح کرد. دکتر فاضل تأکید کرد: خرده‌مالکی در صنعت فولاد و پراکندگی جغرافیایی و سرمایه‌گذاری در صنعت فولاد ایران یک اشکال در سیاست‌گذاری فولاد است و گریزی از این نیست که به سمت ائتلاف‌های بزرگ صنعتی در حوزه فولاد حرکت کنیم.

مدیرعامل هلدینگ صنایع و معادن غدیر از برنامه این هلدینگ برای حضور جدی در حوزه فلزات آهنی و غیرآهنی خصوصاً صنایع فولاد و مس خبر داد. دکتر فاضل همچنین از سرمایه‌گذاری این هلدینگ در تولید الکترود گرافیتی به همراه چادرملو و گل گهر و مشارکت با #کچاد در حوزه آب خبر داد.

بخش اول گفت‌وگو با دکتر فاضل را ببینید. بقیه بخش‌های این گفت‌وگو به‌زودی در  چیلان  منتشر می‌شود.

2

تاریخ انتشار : ۷ تیر ماه ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۵۹
شناسه مطلب : 36525
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی