شیوه انتخاب مرد سال فولاد ایران در گفت و گوی چیلان با دكتر نجفي‌ زاده:مرد سال فولاد ۶۰ کاندیدا داشت/ دکتر سبحانی با رأی ۸۰۰ شرکت کننده سمپوزیوم فولاد برگزیده شد
مرد سال فولاد 60 کاندیدا داشت که دکتر سبحانی با رأی 800 شرکت کننده سمپوزیوم فولاد برگزیده شد.

دکتر عباس نجفی‌ زاده، رئیس هیئت مدیره انجمن آهن و فولاد ایران در گفت و گو با  چیلان  درخصوص نحوه انتخاب مرد سال فولاد ایران گفت: همه ساله برجستگان فولاد با رای گیری و طبق ضوابطی توسط هیئت مدیره انجمن آهن و فولاد ایران که ۱۷ نفر می باشند، انتخاب می شوند.

وی افزود: برجستگان هر سال ۴ نفر هستند که شامل یک مدیر دولتی، یک مدیر خصوصی، یک کارشناس صنعت فولاد و یک نفر نیز استاد دانشگاه می باشد. این کاندیدها بعد از بررسی های ۶ تا ۷ ماهه انتخاب می گردند و هر ساله در کنفرانسی مورد تجلیل قرار می گیرند.

دکتر نجفی زاده درباره انتخاب مرد سال فولاد در سال جاری گفت: امسال علاوه بر اینکه این افراد به انتخاب اعضای هیئت مدیره که از اعتبار بالایی برخوردار است، انتخاب شدند، به اعضای شرکت کننده در سمپوزیوم نیز حق رای داده شد. در نتیجه از میان ۶۰ نفر کاندیدا، یک نفر انتخاب شد و آن هم دکتر بهرام سبحانی، رئیس انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران بود.

وی ادامه داد: این انتخاب نشان داد که دکتر سبحانی مورد پذیرش جمع فولادی ها نیز می باشد و در واقع بیش از ۸۰۰ شرکت کننده در سمپوزیوم ایشان را به عنوان مرد سال فولاد انتخاب کردند.

رئیس هیئت مدیره انجمن آهن و فولاد ایران در ادامه به بخشی از خدمات مرد سال فولاد در سال ۹۷ اشاره کرد و گفت: دکتر سبحانی سوابق درخشانی در حوزه فولاد دارند و علاوه بر اینکه مدیرعامل ذوب آهن اصفهان و فولاد مبارکه اصفهان بوده است، فولاد خراسان را نیز راه اندازی کرد و به جهت شناختی که جامعه فولاد از ایشان دارند از میان ۶۰ نفر ایشان بالاترین رای را آورد و به عنوان مرد سال انتخاب شد.

2

تاریخ انتشار : ۶ اسفند ماه ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۱۱
شناسه مطلب : 24011
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.