عزیزالله عصاری از هلدینگ توسعه معادن و فلزات رفت
عزیزالله عصاری، مدیرعامل هلدینگ توسعه معادن و فلزات از این شرکت بزرگ سرمایه‌گذاری رفتنی شد. عصاری امروز نامه استعفای خود را تقدیم هیأت مدیره «ومعادن» کرد.

به گزارش  چیلان ، امروز چهارشنبه ۱۷ اردیبهشت، عزیزالله عصاری، مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات نامه استعفای خود را به هیأت مدیره این شرکت تقدیم کرد.

عزیزالله عصاری از شهریور سال ۹۵، مدیرعامل هلدینگ توسعه معادن و فلزات بود. او از مدیران قدیمی صنعت فولاد است و علاوه بر این، معاونت سازمان انرژی اتمی و همچنین معاونت شستا را در کارنامه خود دارد.

متن استعفای عصاری به شرح زیر است:

باسلام و احترام،
شرکت سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات طی سال‌های اخیر روند بسیار خوب و مطلوبی را سپری کرده و خوشبختانه به توفیقات بسیار ارزنده‌ای چه در زمینه تولید و توسعه و چه در کسب اعتماد سهامداران و ارتقاء جایگاه خود در بازار سرمایه دست پیدا نموده است و در حال حاضر بستر بسیار مناسبی است که در این شرایط این مکان را به فرد دیگری واگذار نمایم تا این روند مطلوب پیشرفت به نحو احسن ادامه پیدا نماید.

ضمن تشکر از لطف و محبت شما هیات مدیره محترم بدینوسیله استعفای خود را تقدیم می‌دارد، از خداوند بزرگ برای مدیران و همه همکاران خوبم در این شرکت که همیشه همراه من بودند آرزوی سلامتی و توفیق روزافزون دارم.

عزیزاله عصاری

2

تاریخ انتشار : ۱۷ اردیبهشت ماه ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۲۲
شناسه مطلب : 31290
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.