مدیرعامل جدید مجتمع فولاد ظفر بناب معرفی شد
مراسم معارفه مدیرعامل جدید مجتمع فولاد ظفر بناب برگزار گردید. این مراسم با حضور اعضای هیئت مدیره و مدیران و مسئولین کارخانه برگزار شد و در آن، جناب آقای دکتر مردم خواه به عنوان مدیرعامل جدید مجتمع فولاد ظفر بناب از سوی هیئت مدیره مجتمع معرفی گردید.

به گزارش  چیلان ، مراسم معارفه مدیرعامل جدید مجتمع فولاد ظفر بناب برگزار گردید این مراسم با حضور اعضای هیئت مدیره و مدیران و مسئولین کارخانه تشکیل گردید ، جناب آقای دکتر مردم خواه به عنوان مدیرعامل جدید مجتمع فولاد ظفر بناب از سوی هیئت مدیره مجتمع معرفی گردید .

در این جلسه حاج آقا ظفر بنیانگذار فولادظفر بناب با تاکید به همبستگی و تعامل بیشتر کارکنان با یکدیگر ابراز داشت همیشه به پیشرفت و ترقی افکارمان را هدایت کنیم در ادامه آقای امید اسمعیل ظفر رئیس هیئت مدیره مجتمع فولاد ظفر بناب با تمجید ازکارکنان زحمتکش کارخانه و اعلام توانمندی بالای جناب دکتر مردم خواه به همکاری تمام جانبه با مدیرعامل و بر افزایش تولید در سالی که از سوی مقام معظم رهبری ”جهش تولید” نام گذاری شده تاکید کردند در ادامه جناب آقای دکتر مردم خواه با تشکر از اعتماد هیئت مدیره مجتمع فولاد ظفر بناب عنوان داشت با پشتکار و همدلی با تمام توان نسبت به اعتلای بِرندمجتمع فولاد ظفر بناب تلاش خواهیم کرد.

2

تاریخ انتشار : ۳ شهریور ماه ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۲۵
شناسه مطلب : 32620
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.