تازه ترین عناوین
اختصاصی چیلان؛امین ابراهیمی به‌عنوان مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان معرفی شد+ سوابق
شنیده های چیلان از منابع موثق حاکی از این است که مهندس امین ابراهیمی به‌عنوان مدیرعامل جدید شرکت فولاد خوزستان (نماد بورسی #فخوز) انتخاب و جایگزین علی قلعه نوی شده است.

شنیده های  چیلان  از منابع موثق حاکی از این است که مهندس امین ابراهیمی به‌عنوان مدیرعامل جدید شرکت فولاد خوزستان (نماد بورسی #فخوز) انتخاب و جایگزین علی قلعه نوی شده است.

امین ابراهیمی پیش از این مدیرعامل فولاد اکسین خوزستان بوده و در دوره مدیرعاملی مهندس کشانی در فولاد خوزستان، قائم مقام مدیرعامل در فخوز بوده است. با رفتن ابراهیمی از اکسین به فولاد خوزستان، مدیرعامل جدید فولاد اکسین ظرف روزهای آینده معرفی خواهد شد.


خبر تکمیلی:

صبح امروز یکشنبه ۲۲ فروردین، طی حکمی از سوی مدیرعامل شرکت توسعه اقتصادی پایندگان، امین ابراهیمی به عنوان مدیرعامل و عضو هیات مدیره شرکت فولاد خوزستان منصوب شد.

وی که عضویت در هیات مدیره فولاد خوزستان و قائم مقامی این شرکت (در سنوات گذشته) را نیز در کارنامه خود دارد، از سال ۹۷ سکان هدایت شرکت فولاد اکسین را در سمت مدیرعامل و عضو هیت مدیره بر عهده داشته و توانست طی مدت کوتاهی کارنامه درخشانی از خود بجا بگذارد؛ بنحوی که توانست این شرکت را از زیان انباشته طی ده سال گذشته به ۲۰۰۰ هزار میلیاردتومان سوددهی طی سال های ۹۸ و ۹۹ برساند. بومی‌سازی دانش فنی، تولید و تامین ورق های استرتژیک‌ترین پروژه کشور در سال ۹۹ (خط لوله انتقال نفت خام از گوره به جاسک)، شرکت برتر کشور در عرصه صنعت سبز و همچنین ورود به عرصه توسعه جهت ایجاد کارخانه فولادسازی بخشی از عملکرد ابراهیمی در فولاد اکسین است.
ابراهیمی که دارای مدرک کارشناسی متالورژی و کارشناسی ارشد مدیریت است سابقه مدیریت عامل و عضویت در هیات مدیره شرکت های صنعتی چون شهاب سنگ، کالسیمین، توکا فولاد، فولاد شادگان و توکا تولید ….در کشور را در رزومه خود دارد.

در این مراسم از زحمات و تلاش های علی قلعه نوی مدیرعامل سابق فولاد خوزستان نیز تقدیر و تشکر بعمل آمد.

2

تاریخ انتشار : ۲۲ فروردین ماه ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۰۶
شناسه مطلب : 35055
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.