خداحافظی ارزانی با فولاد هرمزگان/ معرفی مدیرعامل جدید فولاد هرمزگان/ تأکید معروفخانی بر نیروی انسانی، افزایش ظرفیت تولید و طرح‌های توسعه‌ای
مهندس فرزاد ارزانی، پس از سال‌ها و با کارنامه‌ای پربار با مدیرعاملی فولاد هرمزگان خداحافظی کرد و جای خود را به مهندس عطااله معروفخانی داد. مراسم تكريم از مهندس ارزانی و معارفه مهندس عطااله معروفخانی به عنوان مدير عامل جديد فولاد هرمزگان روز ۱۱ اردیبهشت ماه، در سالن جلسات شرکت فولاد هرمزگان برگزار شد.

به گزارش  چیلان ، مهندس فرزاد ارزانی، پس از سال‌ها و با کارنامه‌ای پربار با مدیرعاملی فولاد هرمزگان خداحافظی کرد و جای خود را به مهندس عطااله معروفخانی داد. مراسم تکریم از مهندس ارزانی و معارفه مهندس عطااله معروفخانی به عنوان مدیر عامل جدید فولاد هرمزگان روز ۱۱ اردیبهشت ماه، در سالن جلسات شرکت فولاد هرمزگان برگزار شد.

عطااله معروفخانی در جلسه معارفه خود به‌عنوان مدیرعامل جدید فولاد هرمزگان ضمن تشکر از تلاش های صورت گرفته در این شرکت و تبریک روز کارگر با تاکید بر نقش کارگران در صنعت و تولید گفت: کارگران، شریف ترین و زحمتکش ترین طبقه اجتماع هستند و دست و بازوی پر توان و تلاش گر و همت والای آنها ،باعث گردش چرخه های صنعت و تولید در جامعه می شود .
مدیرعامل جدید شرکت فولاد هرمزگان با سپاس از خداوند متعال و تشکر از اعتماد مقام عالی وزارت صمت دکتر رزم حسینی و حسن نیت سهامداران و اعضا هئیت مدیره ، انتصاب خود به سمت مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان را فرصت و توفیق خدمتگزاری به مردمان نجیب و تلاشگر استان هرمزگان و صنعت فولاد کشور خواند.
وی فولاد هرمزگان را دارای کارامدترین و غنی ترین منابع انسانی در تمامی سطوح تولیدی بهره برداری و اداری و مدیریتی دانست و گفت: امیدوارم بتوانم با عنایات حضرت حق ، با عزمی جزم و اراده ای راسخ توام با اخلاص و همتی مضاعف به تقویت و تعمیق اهداف شرکت نائل آیم.
معروفخانی رکود شکنی های فولاد هرمزگان را در تولید، نتیجه همت وغیرت منابع انسانی متخصص این شرکت دانست و اظهار داشت : قرارگرفتن اینچنین کادر انسانی در کنار سایر ظرفیت های بسیار منحصر به فرد این شرکت منجمله تکنولوژی به روز ، زیرساخت های مناسب برای توسعه و دسترسی به آب های آزاد، این شرکت را جز موفق ترین و شکوفا ترین شرکت های تولید فولاد کشور قرار داده است.
ایشان در ادامه اظهار امیدواری کرد که با همدلی و هم افزایی کادر انسانی ارزشمندی که در فولاد هرمزگان حضوردارند و با سرلوحه قراردادن فرمایشات و منویات مقام معظم رهبری و مدیریتی جهادی الهام گرفته از ایمان اسلامی و اعتقاد به «اصل ما میتوانیم» ما نیز در فولاد هرمزگان بتوانیم در امر تولیدات و صادرات محصولات شرکت موفقیت هایی بیش از پیش به دست آورده و قدم های بزرگی در راستای افزایش ظرفیت تولید و طرح های توسعه ای برداریم و بتوانیم در سالی که از سوی مقام معظم رهبری به عنوان «تولید،پشتیبانی ها و مانع زدایی ها» نام گذاری شده است به سهم خود نقش آفرینی کنیم.

1 312 2 313

2

تاریخ انتشار : ۱۲ اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۰۹
شناسه مطلب : 35353
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی