فولاد مبارکه گواهینامه “مدیریت رضایت مشتریان” گرفت
فولاد مبارکه موفق به کسب دو استاندارد دیگر شد؛ مديريت رضايت مشتريان و مديريت شکايت مشتريان.

به گزارش  چیلان ، فولاد مبارکه اصفهان توانست گواهینامه “مدیریت شکایت مشتریان” (استاندارد ISO10002 ) و گواهینامه “مدیریت رضایت مشتریان” ( استاندارد ISO10004 ) را کسب کند.

شایان ذکر است که اخیراً گفت و گویی از مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره تعاونی نوردکاران فولاد ایرانیان (تنفا) با ۷۶ عضو فعال و از مشتریان فولاد مبارکه در نشریه  چیلان  چاپ شده است که در آن از رضایت اعضای این تعاونی از مدیر عامل و معاونت فروش فولاد مبارکه تقدیر شده است. در مصاحبه اعضای هیئت مدیره تعاونی تنفا تصریح شده است: فولاد مبارکه اصفهان به عنوان یکی از تامین کنندگان اصلی، این تعاونی و اعضای آن را همراهی می کند. تعاملات سازنده فولاد مبارکه باعث شدند تا بسیاری از واحدهایی که پیش از این در مرز تعطیلی بودند دوباره به چرخه تولید بازگردند.

گفتنی است، فولاد مبارکه چندی پیش هم توانسته بود شاهین طلایی را در دومین جشنواره برترین تبلیغات ایران کسب نماید. این نشان بخاطر کتاب اقتصاد مقاومتی بودکه توسط روابط عمومی فولاد مبارکه منتشر شد. همچنین اخیرا در کنفرانس ملی فرهنگ سازی سازمانی که با رویکرد توسعه و جایزه مسئولیت اجتماعی برگزار شد فولاد مبارکه موفق به کسب لوح تقدیر و جایزه مسئولیت های اجتماعی شد.

 چیلان  این دستاوردها را به مدیرعامل، معاون بازاریابی و فروش، مدیر روابط عمومی و سایر کارکنان این مجموعه تبریک می گوید.

2

تاریخ انتشار : ۳ اسفند ماه ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۲۶
شناسه مطلب : 11041
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.