آسیب سیل به واحدهای فولادی در کرمانشاه:آب سرازیر کارخانه فولاد شد/ بازگشایی مسیر اصلی به جهان فولاد غرب پس از سیل کرمانشاه/ تولید وضعیت عادی به خود گرفت
مسیر اصلی کارخانه گروه صنعتی-بازرگانی شکری از کرمانشاه به هرسین به دلیل سیل و طغیان رودخانه گاماسیاب، ناامن و بسته شده بود اما با تدابیر اتخاذ شده ظرف چند روز بازگشایی شد.

جهاندار شکری مدیرعامل ذوب آهن بیستون در گفت و گو با  چیلان  ضمن بیان اینکه سیل اخیر در مقطعی چند روزه فعالیت گروه صنعتی-بازرگانی شکری را با مشکل مواجه کرد گفت: مسیر اصلی کارخانه از کرمانشاه به هرسین به دلیل سیل و طغیان رودخانه گاماسیاب، ناامن و بسته شده بود اما با تدابیر اتخاذ شده ظرف چند روز بازگشایی شد.

وی افزود: در مجموعه نیز به دلیل بارندگی های زیاد و وضعیت مکانی و جغرافیایی کارخانه که در دامنه کوه قرار دارد، آب به داخل کارخانه سرازیر شد و خسارات جزیی به بار آورد اما اکنون وضعیت عادی به خود گرفته است.

شکری با بیان اینکه در منطقه هرسین هنوز چندین روستا در زیر آب است خاطرنشان کرد: اگرچه سطح آب در حال کاهش است اما این حادثه علاوه بر خسارت جانی، خسارت مالی قابل توجهی به ویژه برای دام های روستائیان و زمین های کشاورزی آنان داشت.

2

تاریخ انتشار : ۲۱ فروردین ماه ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۴۰
شناسه مطلب : 24692
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی