تازه ترین عناوین
اختصاصی چیلان؛معاون بازرگانی داخلی وزارت صمت خطاب به بورس کالا: به واحدهایی که اطلاعات خود را در سامانه جامع تجارت ثبت نکرده‌اند، شمش فولادی فروخته نشود+ تصویر نامه و فهرست شرکت‌ها
عباس قبادی معاون بازرگانی داخلی وزارت صمت و دبیر کارگروه تنظیم بازار در نامه‌ای به بورس کالا درخواست کرده است سهمیه خرید شمش فولادی آن دسته از واحدهایی که نسبت به ثبت اطلاعات خود در سامانه جامع تجارت اقدام نکرده‌اند از ابتدای اردیبهشت تعلیق شود و به این واحدها اجازه خرید شمش فولادی داده نشود. این درخواست معاون بازرگانی داخلی وزارت صمت با استناد به شیوه‌نامه ساماندهی عرضه و تقاضای زنجیره فولاد مطرح شده است.

به گزارش  چیلان ، در نامه دبیر کارگروه تنظیم بازار به بورس کالا آمده است که طبق شیوه‌نامه ساماندهی عرضه و تقاضای زنجیره فولاد، کلیه واحدهای تولیدی و فعالان اقتصادی در تمامی زنجیره فولاد مکلف‌اند اطلاعات تولید، توزیع، صادرات، انتقال مالکیت، موجودی انبار و قیمت را در سامانه جامع تجارت داخلی ثبت نمایند و «در صورت عدم ثبت اطلاعات یا عدم درج اطلاعات صحیح، به تشخیص وزارت صنعت، معدن و تجارت، سهمیه مواد اولیه آن‌ها طبق اعلام قبلی در عرضه یا عرضه‌های بعدی تعلیق می‌گردد».

به پیوست این نامه فهرستی از واحدهای خریدار شمش فولادی وجود دارد که اطلاعات خود را تا ۲۴ اسفند ۹۹ در سامانه جامع تجارت ثبت نکرده‌اند. وزارت صمت از بورس کالا درخواست کرده که به این واحدها اطلاع‌رسانی شود که در صورت عدم ثبت به‌موقع اطلاعات خود در سامانه جامع تجارت، سهمیه خرید شمش فولادی آن‌ها از ابتدای اردیبهشت تعلیق می‌شود.

تصویر این نامه و فهرست شرکت‌هایی که تا تاریخ ۲۴ اسفند اطلاعات خود را در سامانه جامع تجارت ثبت نکرده‌اند، در زیر ببینید:

2

تاریخ انتشار : ۱۶ فروردین ماه ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۵۶
شناسه مطلب : 35001
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.