گام سبا برای تحقق تولید سالیانه یک میلیون و 600 هزار تن کلاف گرم ثبت رکورد روزانه در فولاد سبا
مصطفی عطایی‌پور، مدیرعامل مجتمع فولاد سبا خبر داد: این شرکت فولادی در راستای عمل به شعار سال ۱۴۰۰، توانست به رکورد تولید روزانه 5 هزار و 123 تن کلاف گرم دست پیدا کند.

به گزارش  چیلان ، رکورد قبلی تولید در مجتمع فولاد سبا به میزان ۵ هزار و ۶۲ تن در ۲۶ اردیبهشت ماه سال گذشته ثبت شده بود.

بر اساس این گزارش، از این میزان تولید حدود ۹۰ درصد آن مربوط به ورق‌های ضخامت ۲ میلی‌متر با کیفیت مطلوب است که یکی از محصولات پرکاربرد در تولید لوله و پروفیل و آبگرمکن در کشور به شمار می‌رود.

بخشی از ورق های تولیدی در شرکت فولاد مبارکه نورد سرد می شود و با ارزش افزوده بالا در صنایع لوازم خانگی، ورق رنگی و ورق های گالوانیزه کاربرد خواهد داشت.

مدیر مجتمع سبا تلاش حداکثری مدیریت و کارکنان تأمین مواد اولیه و قطعات، بهره‌گیری از تجارب ارزشمند گذشته، افزایش سرعت تولید در خطوط مختلف تولید از جمله فولادسازی، ریخته‌گری و نورد گرم و همچنین کاهش توقفات اضطراری و افزایش کیفیت آهن اسفنجی تولیدشده در این مجتمع را از مهم‌ترین دلایل ثبت این رکورد دانست.

به گزارش  چیلان  به نقل از مدیریت مجتمع فولاد سبا این مجتمع قصد دارد با آماده‌سازی فعالیت‌های نوسازی اتوماسیون نورد گرم و ریخته‌گری، گام بزرگی برای تحقق تولید سالیانه یک میلیون و ۶۰۰ هزار تن کلاف گرم بردارد.

2

تاریخ انتشار : ۱۹ اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۵۵
شناسه مطلب : 35423
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.