فولاد خراسان رکورد دار بیشترین فروش میلگرد در بورس کالا
مجتمع فولاد خراسان با عرضه 205 هزار و 480 تن میلگرد، بیشترین حجم فروش میلگرد را در رینگ صنعتی بازار بورس کالا در شش ماه اول سال جاری به خود اختصاص داد.

به گزارش  چیلان ، مدیرعامل مجتمع فولاد خراسان گفت: بر اساس داده های اعلام شده در سایت بورس کالای ایران، تناژ محصولات فروخته شده ی شرکت در بورس کالا در شش ماه نخست سال جاری بالغ بر   ۱۵۳ هزار ۸۲۴  تن بوده که  ارزش آن بیش از  ۲۰.۷ هزار میلیارد ریال  است و این مجتمع بزرگ صنعتی موفق به عرضه و فروش  ۷۵درصد از محصولات خود در بورس کالا شده است.

کسری غفوری افزود: رقابت برای خرید محصولات عرضه شده فولاد خراسان در رینگ معاملاتی بورس کالا در شش ماه نخست سال جاری باعث شد تا صف خرید محصولات بیشتر و رکورد دار بیشترین فروش میلگرد در این رینگ صنعتی باشیم.

شایان ذکر است بر اساس اطلاعات منتشر شده در سایت بورس کالای ایران، در این مدت ۹۹هزار تن انواع شمش تولیدی شرکت فولاد خراسان در بورس کالا عرضه شده که ۶۱۵۰۰ تن از سبد شمش این شرکت به ارزش بیش از  ۷.۲هزار میلیارد ریال به فروش رسیده است.

سیداحمدلطفی رئیس کمیته فروش فولاد خراسان در خصوص استراتژی‌های فولاد خراسان برای بازاریابی و فروش در حوزه صادرات و فروش داخلی عنوان کرد: استراتژی شرکت برای بازارهای صادراتی متاثر از موقعیت فولاد خراسان و نزدیکی به بازار آسیای میانه، توسعه و نفوذ به بازارهای منطقه ای می باشد.

سرپرست معاونت بازاریابی و فروش فولاد خراسان خاطرنشان کرد: این شرکت در راستای شفاف سازی هرچه بیشتر، فروش محصولات خود را در بازارهای داخلی، از طریق بورس کالا انجام می دهد و این شفاف‌ترین شیوه فروش است.

به گفته حسین بختیاری همه افرادی که متقاضی خرید محصولات فولاد خراسان هستند، می‌توانند از طریق بورس کالا به این محصولات دست یابند و این شیوه عرضه به منزله اعتقاد به شفافیت معاملاتی بنگاه اقتصادی  است.

وی عدم انحصار در امر فروش و شفافیت عرضه و تقاضا را دو شاخص معاملات کالایی شرکت فولاد خراسان  برشمرد.

2

تاریخ انتشار : ۱۷ مهر ماه ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۰۷
شناسه مطلب : 38510
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.