شکستن رکورد تولید روزانه ورق گالوانیزه در شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری
در آستانه میلاد خاتم انبیاء محمد مصطفی (ص) و به همت اراده های فولادین پرسنل شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری، رکورد تولید روزانه در این مجموعه شکسته شد.

به گزارش  چیلان   ؛وحید میرزایی مدیرعامل شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری با اعلام این خبر افزود: بالاترین تولید روزانه محصولات گالوانیزه این شرکت مربوط به هشتمین روز آذرماه سال ۹۷ به میزان ۱۵۵۱ تن ثبت رسیده بود که امروز به برکت میلاد پیامبر خاتم و امام جعفر صادق و نیز اراده پولادین پرسنل این مجموعه رکورد تولید روزانه شکسته و میزان تولید ۱۵۶۸ تن در یک روز به ثبت رسید که این امر نشانگر پایان ناپذیری مسیرخودباوری و افتخار آفرینی در بین کارکنان این مجموعه ی فولادی دارد.

مدیرعامل شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری اظهار داشت: ثبت چنین رکورد ارزشمندی در خط مقدم صنعت استان از آن منظر حائز اهمیت است که نشانگر حضور فرزندان بام‌ ایران در خط مقدم جبهه ی صنعت آن است که شرافتمندانه و قدرت‌مندانه در حال تلاش برای سربلندی کشور بوده که در تحریم ظالمانه غرب قرار گرفته است.

وی ثبت این رکورد در کنار آغاز صادرات محصولات تولیدی این شرکت به اروپا را یک گام استراتژیک و در راستای تحقق شعار تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها برشمرد و گفت: ثبت این رکورد ارزشمند پیام مهم دیگری برای حوزه فولاد کشور به همراه دارد و آن هم این است که اگر این شرکت با محدودیت موارد اولیه ی مواجه نباشد، قابلیت‌های تولیدی بسیاری زیادی دارد.

وحید میرزایی در پایان افزود: ما بر عهد خود یعنی رسیدن به ظرفیت اسمی مجموعه پایبندیم و بر این عهد استوار خواهیم ماند تا به دست توانمند جوانان مجرب، متخصص و متبحر این خطه از سرزمین ایران، تا بدان جا گام برداریم که افتخارات کم‌نظیری را در تارک ماندگار این استان، مردمان غیور آن و نیز صنعت بزرگ فولاد کشور به ثبت برسانیم.

2

تاریخ انتشار : ۲ آبان ماه ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۰۰
شناسه مطلب : 38826
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی