مدیرعامل فولاد هرمزگان: جشنواره ملی فولاد به دنبال تأمین پایدار صنعت فولاد
عطاالله معروفخانی مدیرعامل فولاد هرمزگان، به مناسبت برگزاری سومین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران در هفته جاری، به توازن و تأمین پایدار در زنجیره فولاد پرداخت و گفت: جشنواره ملی فولاد که هدف «تأمین پایدار در صنعت فولاد» را دنبال می کند، ضرورت دارد به عارضه های زنجیره تامین کالا و خدمات در سطح شرکت ها نیز بپردازد.

به گزارش  چیلان ، عطاالله معروفخانی مدیرعامل فولاد هرمزگان، به مناسبت برگزاری سومین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران در هفته جاری، به توازن و تأمین پایدار در زنجیره فولاد پرداخت و گفت: جشنواره ملی فولاد که هدف «تأمین پایدار در صنعت فولاد» را دنبال می کند، ضرورت دارد به عارضه های زنجیره تامین کالا و خدمات در سطح شرکت ها نیز بپردازد.
به گفته مدیرعامل فولاد هرمزگان، برآوردهای غلط در ذخیره سازی مواد اولیه و قطعات علاوه بر خواب سرمایه باعث زیان برای شرکت شود و همچنین عدم پیش بینی دقیق از مصارف قطعات یدکی استراتژیک و گلوگاهی که دارای ریسک تامین بالای هستند می توانند هزینه های ناشی از توقف را افزایش دهند.

این مدیر فولادی در تحلیلی به مسئله تأمین و توازن در زنجیره صنعت آهن و فولاد و چالش های مربوط به آن پرداخت و پیشنهادات خود را در این مقاله ارائه داد. مشروح این مقاله را در ویژه نامه رسمی سومین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران بخوانید.

photo ۲۰۲۲ ۰۲ ۰۶ ۱۰ ۳۹ ۴۲

2

تاریخ انتشار : ۱۷ بهمن ماه ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۴۰
شناسه مطلب : 40923
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی