همزمان با هفته کارگر و در آستانه عید سعید فطر صورت گرفت:ارتقای رکورد روزانه تولید آهن اسفنجی در واحد احیاء مستقیم فولاد سفیددشت
مدیر عملیات فولاد سفیددشت از ثبت رکورد روزانه تولید در واحد احیاء مستقیم این شرکت خبرداد و افزود: با تولید 2730 تن آهن اسفنجی در روز دهم اردیبهشت ما، رکورد تولید روزانه این محصول ارتقا یافت.

به گزارش  چیلان ، مدیر عملیات فولاد سفیددشت از ثبت رکورد روزانه تولید در واحد احیاء مستقیم این شرکت خبرداد و افزود: با تولید ۲۷۳۰ تن آهن اسفنجی در روز دهم اردیبهشت ما، رکورد تولید روزانه این محصول ارتقا یافت.

ایمان سلیمانی خاطر نشان کرد: پیش از این، بیشترین تناژ تولید آهن اسفنجی در فولاد سفیددشت متعلق به روز هشتم فروردین ماه همین سال به میزان ۲۶۹۰ تن بوده است که با ثبت تولید روز دهم اردیبهشت واحد احیاء مستقیم، موفق به افزایش ۴۰ تنی رکورد روزانه تولید شدیم.

دکتر سلیمانی در پایان دستیابی به موفقیت های پی در پی در فولاد سفیددشت را مرهون حمایت های سهامداران، مدیریت عالی و تلاش و کوشش کارکنان و پیمانکاران شرکت دانست و برای تداوم این موفقیت ها در سال تولید، دانش بنیان، اشتغال آفرین ابراز امیدواری کرد.

2

تاریخ انتشار : ۱۱ اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۰
شناسه مطلب : 41997
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی