چیلان بررسی می‌کندرشد ۱۲۳ درصدی درآمد فروش آهن و فولاد غدیر ایرانیان در سال ۱۴۰۰/ «فغدیر» با دست پر عرضه اولیه می‌شود + جدول عملکرد
شرکت آهن و فولاد غدیر ایرانیان که به زودی بازار سهام شاهد عرضه اولیه آن خواهد بود، در سال ۱۴۰۰ عملکرد خیره‌کننده‌ای داشته و درآمد فروش آن با رشد ۱۲۳ درصدی نسبت به سال ۱۳۹۹ به ۷۶۵۸ میلیارد تومان رسیده است. همچنین علی‌رغم محدودیت‌های گاز و برق در سال گذشته، تناژ فروش این شرکت در سال ۱۴۰۰، حدود ۲۱۷ هزار تن معادل ۳۱ درصد بیش از سال ۱۳۹۹ بوده است.

به گزارش  چیلان ، شرکت آهن و فولاد غدیر ایرانیان که به زودی بازار سهام شاهد عرضه اولیه آن خواهد بود، در سال ۱۴۰۰ عملکرد خیره‌کننده‌ای داشته و درآمد فروش آن با رشد ۱۲۳ درصدی نسبت به سال ۱۳۹۹ به ۷۶۵۸ میلیارد تومان رسیده است. همچنین علی‌رغم محدودیت‌های گاز و برق در سال گذشته، تناژ فروش این شرکت در سال ۱۴۰۰، حدود ۲۱۷ هزار تن معادل ۳۱ درصد بیش از سال ۱۳۹۹ بوده است.

همچنین حجم تولید آهن اسفنجی «فغدیر» که در سال ۱۳۹۹، حدود ۷۲۲ هزار تن بوده با رشد ۲۶ درصدی به بیش از ۹۱۱ هزار تن در سال ۱۴۰۰ رسیده است.

شرکت آهن و فولاد غدیر ایرانیان در سال ۱۳۹۹ فاز اول افزایش ظرفیت واحد احیاء مستقیم از ۸۰۰ هزار تن به ۱ میلیون تن را به اتمام رساند و فاز دوم این پروژه از ۱ میلیون تن به ۱ میلیون و ۲۰۰ هزار تن نیز در سال ۱۴۰۱ مورد بهره‌برداری قرار خواهد گرفت.

شرکت آهن و فولاد غدیر ایرانیان، مجتمع گندله‌سازی بهاباد با ظرفیت ۴ میلیون تن در سال را نیز در دست احداث دارد که ظرفیت این طرح قابل توسعه به ۵ میلیون تن در سال است. «فغدیر» در شرکت توسعه آهن و فولاد گل گهر نیز سهام دارد که از طرح‌های توسعه این شرکت می‌توان به واحد فولادسازی (اسلب نازک) و نورد پیوسته به ظرفیت ۳ میلیون تن در سال و دو نیروگاه تولید برق اشاره کرد.

جزئیات عملکرد این شرکت را در جدول زیر ببینید:

فغدیر

2

تاریخ انتشار : ۱۸ اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۵
شناسه مطلب : 42046
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی