در نهمین جشنواره ستارگان روابط عمومی ایراندریافت نشان ملی ستاره ارتباطی مدیر ارشد توسط مدیرعامل سیمیدکو
مهندس محمد مدنی فر مدیر عامل سیمیدکو به پاس شخصیت ارتباطی،منش، روحیه تعاملی ، نقش تعیین کننده در بهبود ارتباط با ذینفعان و نگاه تعالی جویانه به حوزه ارتباطات روابط عمومی، رسانه و افکار عمومی موفق به کسب نشان ملی ستاره ارتباطی مدیر ارشد شد.

به گزارش  چیلان ،همزمان با فرا رسیدن ۲۷ اردیبهشت ماه و گرامی‌داشت هفته ارتباطات و روابط‌ عمومی، جشنواره ستارگان روابط عمومی و تقدیر از روابط عمومی‌های برتر سازمان‌ها و نهادها، عصر روز سه شنبه ۲۷ اردیبهشت ماه در مرکز همایش‌های صداوسیما برگزار شد.

در این دوره از جشنواره ستارگان روابط‌ عمومی کشور، تندیس ویژه ستاره ارتباطی مدیرارشد به مهندس محمد مدنی فر مدیر عامل سیمیدکو به پاس شخصیت ارتباطی،منش، روحیه تعاملی ، نقش تعیین کننده در بهبود ارتباط با ذینفعان و نگاه تعالی جویانه به حوزه ارتباطات روابط عمومی، رسانه و افکار عمومی از سوی ایشان تقدیم شد.
لوح و تندیس ویژه ستاره ارتباطی مدیر ارشد ملی به نمایندگی از مهندس مدنی فر مدیرعامل سیمیدکو به سید حبیب نوری رئیس روابط عمومی این شرکت اهداء شد.
در لوح ستاره ارتباطی مدیر ارشد خطاب به مدیرعامل سیمیدکو آمده است :

بی تردید، حرکت رو به تکامل و تعالی روابط عمومی، مرهون حمایت ها و نگاه حمایتگرانه شخصیت هایی است که با حمایت خود به درخشش روابط عمومی در کشور و حرکت رو به رشد آن سهم شایسته ای را به عهده می گیرند.

نظر به اینکه بر اساس رای هیئت داوران و با عنایت به بررسی های انجام گرفته، شخصیت ارتباطی، منش، روحیه تعاملی و تعیین کننده در بهبود ارتباط با ذینفعان و نگاه تعالی جویانه به حوزه ارتباطات روابط عمومی، رسانه و افکار عمومی همیشه بارز، موثر و کارساز بوده و از طرف دیگر روابط عمومی تحت امر جناب عالی همواره از حمایت های فکری و عملی حضرتعالی بهره مند بوده و در مسیر پیشرفت قرار گرفته است، “لوح ستاره ارتباطی مدیر ارشد” به دلیل نگاه و عملکرد حمایتی از حوزه ارتباطی تحت امر و شخصیت های برجسته ارتباطی، به آن مدیر ارشد فرهیخته اعطاء می شود.

تقدیر مدیر ارشد

2

تاریخ انتشار : ۳۰ اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۵
شناسه مطلب : 42290
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی