مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری برگزارشد
مجمع عمومی عادی سالیانه ، سال مالی منتهی به ۱۴۰۰/۱۲/۲۹شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری در تاریخ۱۴۰۰/۳/۸ در محل شرکت ورق خودروچهارمحال و بختیاری با حضور اکثریت سهامداران ، اعضاء هیأت مدیره ،حسابرس وبازرس قانونی شرکت برگزار گردید.

به گزارش  چیلان ، مجمع عمومی عادی سالیانه ، سال مالی منتهی به ۱۴۰۰/۱۲/۲۹شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری در تاریخ۱۴۰۰/۳/۸ در محل شرکت ورق خودروچهارمحال و بختیاری با حضور اکثریت سهامداران ، اعضاء هیأت مدیره ،حسابرس وبازرس قانونی شرکت برگزار گردید.

حمیدشجاعی مدیرعامل شرکت در ابتدای جلسه ضمن خیر مقدم به حضار و ارائه گزارش مبسوط هیأت مدیره به مجمع ازحمایت های بی دریغ شرکت فولاد مبارکه به عنوان سهام دار عمده و دیگرسهامداران و تلاش ها وهمراهی هیأت مدیره وکارکنان شرکت تشکر و قدردانی نمود.

وی موفقیت ها و اقدامات سازنده شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری در سال ۱۴۰۰ را حاصل حمایت های هیأت مدیره و همکاری و زحمات شبانه روزی مستمر مدیران و کارکنان شرکت دانست و اظهار امیدواری نمود که شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری با برنامه ریزی های دقیق صورت گرفته و ادامه روند حمایت ها در سال تولید اشتغال آفرین و دانش بنیان ،موفقیت های بیشتری را کسب نماید.

وی ودربخش دیگری از گزارش خود به میزان تولید و سودحاصل از آن در سال۱۴۰۰ اشاره نمود و تصریح کرد:آمار تولید این شرکت درسال گذشته به میزان ۲۴۵ هزارتن بوده که سود حاصل از این مقدار تولید مبلغ ۶،۸۰۷،۴۰۵ میلیارد ریال را نشان می دهد.

وی خاطرنشان کرد محصولات تولیدی شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری درنوع خود درخاورمیانه بی نظیراست.

در ادامه ،گزارش حسابرس و بازرس قانونی شرکت قرائت و صورت های مالی مورد تصویب قرار گرفت و در خصوص انتخاب حسابرس و بازرس قانونی،روزنامه رسمی شرکت و سایر موارد مندرج در دستور جلسه تصمیمات لازم اتخاذ گرد.

همچنین مجمع مصوب نمود مبلغ ۲۱۰ ریال سود مجمع بازای هرسهم بین سهامداران تقسیم گردد.

درپایان جلسه غلامرضا طاهری رئیس مجمع شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری ‌اقدامات صورت گرفته در این شرکت از جمله تولید محصولات با ارزش افزوده بالا و توسعه مسئولیت های اجتماعی را مثبت ارزیابی نمود و اظهار امیدواری کرد با تلاش هرچه بیشتر شاهد پیشرفت روزافزون این مجموعه باشیم.

2

تاریخ انتشار : ۹ خرداد ماه ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۵
شناسه مطلب : 42510
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی