چیلان گزارش می‌دهد:مدیرعامل جدید چادرملو معرفی شد/ طاهرزاده جایگزین تقی‌زاده شد
با تغییر ترکیب هیئت مدیره شرکت معدنی و صنعتی چادرملو و عضویت مهندس امیرعلی طاهرزاده به‌عنوان نماینده شرکت سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات در ترکیب هیئت مدیره این شرکت، و با رای اعضای هیئت مدیره چادرملو، مهندس طاهرزاده به‌عنوان مدیرعامل جدید این شرکت منصوب و جایگزین مهندس ناصر تقی‌زاده شد.

به گزارش  چیلان ، با تغییر ترکیب هیئت مدیره شرکت معدنی و صنعتی چادرملو و عضویت مهندس امیرعلی طاهرزاده به‌عنوان نماینده شرکت سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات در ترکیب هیئت مدیره این شرکت، و با رای اعضای هیئت مدیره چادرملو، مهندس طاهرزاده به‌عنوان مدیرعامل جدید این شرکت منصوب و جایگزین مهندس ناصر تقی‌زاده شد.

طبق صورتجلسه هیئت مدیره چادرملو، علاوه بر ورود امیرعلی طاهرزاده به ترکیب هیئت مدیره این شرکت، محمودصلاحی به جای ناصر تقی‌زاده به عنوان نماینده شرکت سرمایه‌گذاری امید و همچنین محمدرضا بابائی به عنوان نماینده شرکت سرمایه‌گذاری سپه به ترکیب جدید هیئت مدیره این شرکت راه یافتند.

همچنین در جلسه امروز هیئت مدیره این شرکت، محمود صلاحی به عنوان رئیس هیئت مدیره انتخاب شد و ولی‌اله فاطمی اردکانی به عنوان نایب رئیس هیئت مدیره و عباس اکبری محمدی و محمدرضا بابائی نیز به عنوان اعضای هیئت مدیره انتخاب شدند.

مهندس امیرعلی طاهرزاده از بهمن سال ۱۳۹۹ تاکنون مدیرعامل شرکت تهیه و تولید موادمعدنی ایران بوده و سابقه قائم مقام مدیرعامل در شرکت معدنی و صنعتی گل گهر را نیز در کارنامه دارد.

 چیلان  برای مهندس امیرعلی طاهرزاده در سمت جدید آرزوی موفقیت دارد و از زحمات مهندس ناصر تقی‌زاده قدردانی می‌کند.

 

2

تاریخ انتشار : ۴ مرداد ماه ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۶
شناسه مطلب : 43429
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی