چیلان بررسی می‌کندروند قیمت کشف‌شده شمش فولادی در بورس کالا در یک ماه اخیر/ سقوط قیمت‌ها در بازار فولاد پایان یافته است؟ + نمودار
قیمت شمش فولادی در بورس کالا از اواخر خرداد ریزش شدیدی را در بورس کالا تجربه کرد و در ۱۰ مرداد سال جاری قیمت کشف‌شده شمش به ۱۲۱۶۲ تومان به ازای هر کیلو رسید که پایین‌ترین میزان از اردیبهشت سال ۱۴۰۰ است. قیمت میانگین شمش در بورس کالا در معاملات ۱۰ مرداد، ۱۳.۴ درصد پایین‌تر از معاملات ۲۱ تیر و ۱۹ درصد پایین‌تر از اولین عرضه هفتگی شمش در سال جاری بود!

به گزارش  چیلان ، قیمت شمش فولادی در بورس کالا از اواخر خرداد ریزش شدیدی را در بورس کالا تجربه کرد و در ۱۰ مرداد سال جاری قیمت کشف‌شده شمش به ۱۲۱۶۲ تومان به ازای هر کیلو رسید که پایین‌ترین میزان از اردیبهشت سال ۱۴۰۰ است. قیمت میانگین شمش در بورس کالا در معاملات ۱۰ مرداد، ۱۳.۴ درصد پایین‌تر از معاملات ۲۱ تیر و ۱۹ درصد پایین‌تر از اولین عرضه هفتگی شمش در سال جاری بود!

بعد از این‌که قیمت شمش در بورس کالا در هفته گذشته به کف ۱۵ ماهه خود رسید، در روز گذشته قیمت میانگین موزون شمش در بورس کالا، افزایش هفتگی ۶ درصدی را تجربه کرد و به ۱۲۸۹۴ تومان به ازای هر کیلو رسید.

قیمت شمش در حالی ریزش شدیدی را تجربه کرده که هزینه‌های تولید در سال جاری افزایش یافته و قیمت فروش شمش در بورس کالا زیر قیمت تمام‌شده بسیاری از شرکت‌ها است. باید دید آیا معاملات روز گذشته شمش در بورس کالا، پایانی بر سقوط قیمت فولاد در بازار داخلی است یا خیر؟

قیمت کشف شده شمش

2

تاریخ انتشار : ۱۹ مرداد ماه ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۶
شناسه مطلب : 43612
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی