استراتژی فولاد مبارکه در شرایط رکود بازارهای جهانی
محمدیاسر طیب‌نیا مدیرعامل فولاد مبارکه با حضور در جمع کارکنان ناحیه فولادسازی و ریخته گری مداوم این شرکت گفت: در شرایط فعلی که رکود بر بازارهای جهانی حاکم است، رویکرد فولاد مبارکه حرکت به سمت تولید محصولات کیفی است که می تواند برای کشور و ذینفعان، ارزش افزوده بیشتری به همراه آورد. فولاد مبارکه به عنوان بزرگترین هلدینگ فولادی کشور دستیابی به اقتصاد بدون نفت و تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی را با تولید محصولات خاص، قوی‌تر و پرشتاب‌تر از گذشته در دستور کار خود دارد.

به گزارش  چیلان ،طیب‌نیا با بیان این که کارکنان شرکت فولاد مبارکه در بسیاری از بخش ها و خطوط تولید و به طور مشخص همکاران ناحیه فولادسازی و ریخته گری مداوم با آغاز سال جدید به رکوردها و افتخارات زیادی دست یافتند، ادامه داد: خوشبختانه با برنامه‌ریزی های انجام شده تعمیرات اساسی این ناحیه در زمان های محدودیت مصرف برق به خوبی و با موفّقیت انجام در حال حاضر خطوط برای دست یابی به رکوردهای جدید و تولید انواع محصولات خاص در حوزه فولادهای مورد نیاز محیط گاز ترش چابک سازی شده است.

  وی تصریح کرد: در شرایط فعلی که رکود بر بازارهای جهانی حاکم است، رویکرد فولاد مبارکه حرکت به سمت تولید محصولات کیفی است که می تواند برای کشور و ذینفعان ارزش افزوده بیشتری به همراه آورد.

 مدیر عامل فولاد مبارکه در بخش دیگری از سخنان خود خطاب به همه همکاران نواحی گفت: بدون شک کارکنان شرکت بازوان پرتوان و متعهد شرکت هستند که در همه ادوار ماموریت ها و اهداف سازمان را به خوبی محقق نموده‌اند.

لذا همه عزیزان باید در نظر داشته باشند که فولاد مبارکه به عنوان بزرگترین هلدینگ فولادی کشور دست یابی به اقتصاد بدون نفت و تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی را با تولید محصولات خاص، قوی تر و پرشتاب تر از گذشته در دستور کار خود دارد. از این رو همه مدیران و کارکنان باید دست در دست هم بدهیم و در ادامه افتخارات گذشته با تولید حداکثری انواع محصولات کیفی نه تنها بازارهای داخل را از واردات محصولات ویژه بی نیاز کنیم بلکه از محل صادرات در این مسیر روشن گام برداریم و برای کشور ارزآوری و ارزش افزوده بیشتر ایجاد کنیم.

وی در خاتمه سخنان خود خاطر نشان کرد: به اراده، تعهد، تخصص و توکل کارکنان فولاد مبارکه ایمان دارم. همکاران ما در همه بخش ها پیش از این هم نشان داده‌اند که در سایه الطاف الهی می توان همه موانع، محدودیت و چالش های احتمالی را با موفقیت پشت سر گذاشت.

2

تاریخ انتشار : ۹ شهریور ماه ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۹
شناسه مطلب : 44050
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی