به مناسبت هفته دولت صورت گرفتآیین امضاء تفاهم نامه احداث ۱۲ کلاس درس در مناطق محروم خواف توسط سیمیدکو
آئین امضاء تفاهم نامه احداث ۱۲ کلاس درس در مناطق محروم شهرستان خواف در راستای ایفای مسئولیت های اجتماعی و با هدف توسعه زیرساخت های آموزشی برگزار شد.

به گزارش  چیلان ،این آئین در محل فرمانداری شهرستان خواف با حضور مهدی عباسپور فرماندار خواف، محمد مدنی فر مدیرعامل سیمیدکو و روح الله غلامپور سدهی مدیر آموزش و پرورش شهرستان خواف به مناسبت هفته دولت برگزار شد.

مهدی عباسپور فرماندار شهرستان خواف با تقدیر از اقدامات شرکت صنعتی و معدنی توسعه فراگیر سناباد (سیمیدکو) در زمینه عمل به مسئولیت های اجتماعی گفت:سیمیدکو یکی از شرکت هایی است که هم در عرصه تولید و هم عمل به مسئولیت های اجتماعی خوش درخشیده است.

محمد مدنی فر مدیرعامل شرکت صنعتی و معدنی توسعه فراگیر سناباد نیز عمل به مسئولیت های اجتماعی را به عنوان رویکردی متعالی عنوان کرد و افزود:مجموعه سیاست های کلان و استراتژی های سیمیدکو در حوزه های مختلف کاری، در چارچوب یک نگاه مسئولانه نسبت به این مهم تنظیم شده و همه اقدامات و فعالیت های خود را با هدف مشارکت سازنده در توسعه اجتماعی در دستور کار قرار داده ایم.

از این رو مدرسه سازی و مشارکت در تکمیل و تجهیز مدارس در مناطق محروم نیز در اولویت اقدامات مسئولیت مدارانه سیمیدکو قرار گرفته است.

2

تاریخ انتشار : ۱۵ شهریور ماه ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۳
شناسه مطلب : 44168
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی