رکود تولید روزانه در ناحیه فولادسازی و ریخته‌گری فولاد مبارکه شکسته شد
مدیر ناحیه فولادسازی و ریخته‌گری فولاد مبارکه از ثبت رکورد تاریخی ۱۶۱ ذوب در یک روز در این ناحیه خبر داد. قاسم خوشدل‌پور در این باره گفت: با ثبت رکورد روزانه ۱۶۱ ذوب در تاریخ دهم مهر ۱۴۰۱ با وزن ۲۸ هزار و ۴۴۹ تن، تاریخ‌سازی دیگری در ناحیه فولادسازی و ریخته‌گری مداوم به وقوع پیوست.

به گزارش  چیلان ، مدیر ناحیه فولادسازی و ریخته‌گری فولاد مبارکه از ثبت رکورد تاریخی ۱۶۱ ذوب در یک روز در این ناحیه خبر داد. قاسم خوشدل‌پور در این باره گفت: با ثبت رکورد روزانه ۱۶۱ ذوب در تاریخ دهم مهر ۱۴۰۱ با وزن ۲۸ هزار و ۴۴۹ تن، تاریخ‌سازی دیگری در ناحیه فولادسازی و ریخته‌گری مداوم به وقوع پیوست.

قاسم خوشدل‌پور تصریح کرد: با لطف و عنایت خداوند و در سایه تجارب، دانش فنی، تلاش‌های خستگی‌ناپذیر همکاران سخت‌کوش و در جهت شعار «تولید؛ دانش‌بنیان، اشتغال‌آفرین» با ثبت رکورد روزانه ۱۶۱ ذوب در تاریخ دهم مهر ۱۴۰۱ با وزن ۲۸ هزار و ۴۴۹ تن، تاریخ‌سازی دیگری در ناحیه فولادسازی و ریخته‌گری مداوم به وقوع پیوست.

وی بابیان اینکه رکورد قبلی در تاریخ سیزدهم فروردین ۱۴۰۱ به تعداد ۱۶۰ ذوب به وزن ۲۸ هزار و ۴۲۹ تن محقق شده بود گفت: این رکورد نتیجه آماده‌به‌کاری تجهیزات، تأمین به‌موقع مواد اولیه و زحمات پولادمردان ناحیه در واحدهای تولید، تعمیرات، دفاتر فنی و سایر واحدهای پشتیبانی بوده است که از هیچ تلاشی برای رسیدن به این موفقیت دریغ نکردند.

مدیر ناحیه فولادسازی و ریخته‌گری مداوم در پایان این موفقیت بزرگ را به‌تمامی کارکنان، سهامداران و سایر ذینفعان شرکت تبریک گفت و ابراز امیدواری کرد در فرصت‌های آتی که این ناحیه برای تولید کمی و کیفی حداکثری آماده‌سازی شده است، شرایط تحقق اهداف ناحیه و شرکت هموار گردد.

2

تاریخ انتشار : ۱۹ مهر ماه ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۰
شناسه مطلب : 44614
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی