به مناسبت سالروز تاسیس شرکت فولاد کاوه جنوب کیش صورت گرفت/ دیدار صمیمانه مدیرعامل شرکت SKS با کارکنان
به مناسبت سالروز تاسیس شرکت فولاد کاوه جنوب کیش(سهامی عام)، مهندس علی دهاقین مدیرعامل این شرکت به همراه معاونین خود در نشستی صمیمانه به گفت وگو با کارکنان پرداختند.

به گزارش  چیلان ، مدیرعامل این شرکت طی دو نشست با سطوح کارگری مسایل کارگری این شرکت را تشریح و عنوان کرد: فولاد کاوه جنوب کیش؛ امروز به عنوان یکی از شرکت های پیشرو و موفق در صنعت فولاد شناخته می شود که این افتخارات با تلاش تمامی سطوح سازمان محقق شده است.

افتخاراتی همچون صادرات، به پشتوانه استمرار تولید صورت گرفته و نشان از تلاش های شبانه روزی یکایک شما فعالان عرصه تولید است که همین جا تشکر و قدردانی خودم را از یکایک شما عزیزان اعلام می کنم.

در ادامه این نشست که با حضور سطوح کارگری برگزار شد، تعدادی از کارگران با حضور در پشت تریبون مسایل، مشکلات و پیشنهادات خود را مطرح کردند. در انتهای این نشست صمیمی در راستای تحقق خواسته های کارکنان و تسهیل امور، مدیرعامل این شرکت به مسایل مطرح شده پاسخ و پیشنهاد دادند؛ برای تسریع در مرتفع شدن مشکلات و رسیدن به ظرفیت اسمی طی جلسات ماهیانه، موضوعات بررسی و اجرایی گردد.

 فولاد کاوه جنوب کیش

وی در پایان عنوان کرد: امید است با تشکیل کمیته های مشارکتی با حضور کارکنان، روز به روز شاهد پیشرفت و توسعه در تمامی فرآیندها و سطوح سازمان باشیم و انتظار می رود بلوغ سازمانی با همت کارگران زحمتکش، مدیران برنامه محور و دیگر دست اندرکارانی که تولید منوط به مساعدت های آنان است روندی رو به رشد داشته باشد و این سازمان با قوت و همت شما عزیزان همچون گذشته قله های موفقیت و پیشرفت را فتح کند.

2

تاریخ انتشار : ۲۴ مهر ماه ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۵۶
شناسه مطلب : 44640
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی