با موضوع توسعه انرژی‌محور در صنعت فولاد:شماره ۱۰۵ مجله «چیلان» منتشر شد/ توسعه انرژی محور در صنعت فولاد
نشریه تخصصی «چیلان» در شماره جدید خود، به کم و کیف طرح‌های توسعه (به ویژه طرح‌های حوزه انرژی) شرکت‌های زنجیره آهن و فولاد پرداخته است. گفت‌وگوهای ویژه با مدیران شرکت‌های بزرگ فولادی و معدنی در خصوص آخرین برنامه‌های تولید، فروش و سودآوری و پیشرفت طرح‌ها، و ده‌ها گفت‌وگو با تأمین‌کنندگان برتر زنجیره فولاد، بخش دیگری از مطالب این شماره از مجله چیلان است.

به گزارش  چیلان ، نشریه تخصصی « چیلان » در شماره جدید خود، به کم و کیف طرح‌های توسعه (به ویژه طرح‌های حوزه انرژی) شرکت‌های زنجیره آهن و فولاد پرداخته است.

گفت‌وگوهای ویژه با مدیران شرکت‌های بزرگ فولادی و معدنی در خصوص آخرین برنامه‌های تولید، فروش و سودآوری و پیشرفت طرح‌ها، و ده‌ها گفت‌وگو با تأمین‌کنندگان برتر زنجیره فولاد، بخش دیگری از مطالب این شماره از مجله  چیلان  است.

صفحات اختصاصی  چیلان  برای سقوط قیمت‌ها و تحلیل بازار داخلی، روند قیمت فولاد صادراتی ایران و CIS، نقد دبیر انجمن بر مجوزهای کاغذی در صنعت فولاد، تحلیل حسابداری صنعتی « چیلان » از زیان عملیاتی فولادسازان و گزارش اختصاصی این نشریه از آسیب‌شناسی تحولات اخیر در مقررات صادرات فولاد از دیگر صفحات اختصاصی شماره جدید این نشریه تخصصی حوزه فولاد و صنایع معدنی است.

photo ۲۰۲۲ ۱۱ ۲۵ ۱۷ ۰۳ ۳۴

 

2

تاریخ انتشار : ۴ آذر ماه ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۰
شناسه مطلب : 45523
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی