مدیرعامل مجتمع فولاد مبارکه اصفهان، در حاشیه برگزاری همایش صد شرکت برتر (IMI100):اولویت چشم‌انداز ده‌ساله‌ی فولاد مبارکه، رشد تصاعدی و توسعه‌ی متوازن کمی و کیفی مجموعه است
محمدیاسر طیب‌نیا، مدیرعامل مجتمع فولاد مبارکه اصفهان گفت: نتایج ارزیابی صورت‌گرفته در این همایش همانطور که انتظار می رفت یکبار دیگر سرآمدی فولاد مبارکه در شاخص های مختلف و میزان تاثیرگذاری این مجموعه بزرگ صنعتی را در اقتصاد و صنعت کشور نشان داد و کسب چندین عنوان رتبه به دست آمده از نقش آفرینی ویژه این شرکت حکایت دارد.

به گزارش  چیلان ، محمدیاسر طیب‌نیا، مدیرعامل مجتمع فولاد مبارکه اصفهان گفت: نتایج ارزیابی صورت‌گرفته در این همایش همانطور که انتظار می رفت یکبار دیگر سرآمدی فولاد مبارکه در شاخص های مختلف و میزان تاثیرگذاری این مجموعه بزرگ صنعتی را در اقتصاد و صنعت کشور نشان داد و کسب چندین عنوان رتبه به دست آمده از نقش آفرینی ویژه این شرکت حکایت دارد.

شرکت فولاد مبارکه طی ۲۵ سال گذشته همواره به عنوان یک شرکت برتر و پیشرو در عرصه اقتصاد و صنعت حضور فعال و مؤثر داشته است؛ اهتمام مدیران مجموعه نیز حفظ این برتری بوده است.

اما امروزه راهبرد اصلی مجموعه صرفاً حفظ جایگاه برتر نیست. در چشم انداز ۱۰ ساله‌ای که برای شرکت ترسیم کرده ایم، حفظ این برتری اولویت ما نیست و به عنوان یک شاخص تعیین‌کننده برای ارزیابی عملکرد خود به آن نگاه نمی‌کنیم.

ما باید به صورت تصاعدی رشد ملی و مجموعه‌ی خود را رقم بزنیم و این چشم‌انداز محقق نمی‌شود مگر اینکه اقدامات متنوع و نوینی را اتخاذ کنیم.

اکنون فولاد مبارکه در نگاه استراتژیک خود و برای دستیابی به حداکثر سودآوری و بهره‌وری، توجه ویژه‌ای به توسعه‌ی عرضی و طولی مجموعه دارد؛ ورود به عرصه‌ی کسب‌وکارهای جدید، توسعه سبد محصولات متنوع و سرمایه‌گذاری در بالادست زنجیره، از جمله این اقدامات است.

photo ۲۰۲۳ ۰۱ ۲۳ ۲۲ ۳۰ ۰۳

2

تاریخ انتشار : ۴ بهمن ماه ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۳۶
شناسه مطلب : 47188
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی