کسب نشان برنزین C2 مدل تعالی ۳۴۰۰۰ مدیریت منابع انسانی توسط فولاد سنگان
در ششمین رویداد جایزه ملی مدیریت منابع انسانی بر اساس مدل 34000 که به میزبانی دانشکده مدیریت دانشگاه تهران برگزار گردید، پس از ارزیابی ۱۸۳ شرکت و سازمان برتر دولتی و خصوصی،سی و دو شرکت به مرحله ارزیابی نهایی رسیدند که در نهایت شرکت صنایع معدنی فولاد سنگان با کسب نشان برنزین C2 جزء ده شرکت برتر حوزه منابع انسانی بر اساس مدل 34000 در سال 1401 قرار گرفت.

به گزارش  چیلان ، در ششمین رویداد جایزه ملی مدیریت منابع انسانی بر اساس مدل ۳۴۰۰۰ که به میزبانی دانشکده مدیریت دانشگاه تهران برگزار گردید، پس از ارزیابی ۱۸۳ شرکت و سازمان برتر دولتی و خصوصی،سی و دو شرکت به مرحله ارزیابی نهایی رسیدند که در نهایت شرکت صنایع معدنی فولاد سنگان با کسب نشان برنزین C2 جزء ده شرکت برتر حوزه منابع انسانی بر اساس مدل ۳۴۰۰۰ در سال ۱۴۰۱ قرار گرفت.

گفتنی است، جهت سنجش سطح بلوغ فرایندهای منابع انسانی ازمدل۳۴۰۰۰ استفاده می‌شود و هدف از آن بررسی نظام‌مند، جامع و یکپارچه سیستم منابع انسانی با رویکرد علمی است.

مدل ۳۴۰۰۰ از جمله استانداردهایی است که اخیرا مورد استفاده شرکت‌ها به منظور ارزیابی و ارتقاء سیستم منابع انسانی قرار گرفته است. ویژگی‌های خاص استاندارد و سلسله مراتبی بودن آن و نیز تعریف دقیق اقدامات و توانمندی‌هایی که شرکت‌ها در هر سطح برای اجرا و ارتقاء سیستم منابع انسانی بدان نیازمندند از جمله مهم‌ ترین ویژگی های این استاندارد است.

10

2

تاریخ انتشار : ۱۳ اسفند ماه ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۶
شناسه مطلب : 48315
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی