برنامه فولاد خوزستان برای سال ۱۴۰۲ اعلام شد + لیست طرح‌های توسعه در شرف افتتاح فخوز
جلسه هم اندیشی و بازنگری نقشه استراتژیک گروه فولاد خوزستان با حضور مدیرعامل، رییس هیات مدیره و جمعی از قائم‌مقام‌ها، مشاوران، معاونان، مدیران و روسای گروه فولاد خوزستان، ۲۴ اسفند ۱۴۰۱ برگزار شد.

به گزارش  چیلان ، جلسه هم اندیشی و بازنگری نقشه استراتژیک گروه فولاد خوزستان با حضور مدیرعامل، رییس هیات مدیره و جمعی از قائم‌مقام‌ها، مشاوران، معاونان، مدیران و روسای گروه فولاد خوزستان، ۲۴ اسفند ۱۴۰۱ برگزار شد.

امین ابراهیمی مدیر‌عامل شرکت فولاد خوزستان در این جلسه ضمن تاکید بر همراهی و همدلی کارکنان در سال جاری اظهار داشت: در سال جاری چالش های زیادی را سپری کردیم. در ابتدای سال جنگ روسیه و اوکراین، کاهش ۱۰۰ میلیون تُنی تولید را در بازارهای جهانی موجب شد. از طرفی دستور‌العمل عوارض صادراتی به همراه کاهش صادرات در سه ماهه اول و دوم، محدودیت‌های انرژی و بحث کنسانتره در بورس کالا، دیگر چالش‌هایی بودند که گریبان‌گیر صنعت فولاد کشور شد.

ابراهیمی در ادامه گفت: در سال جاری تولید به سه میلیون و ۶۰۰ هزار تُن می‌رسد که نسبت به سال گذشته، افزایش ۳۰۰ هزار تُنی را تجربه می‌کنیم.

مدیرعامل فخوز خبر داد: برنامه ریزی ما برای سال آینده حداقل یک همت سودآوری از محل آهن اسفنجی، بهره برداری از فولادسازی شرکت صنعت فولاد شادگان در نیمه نخست سال، راه اندازی پروژه کارخانه مگامدول آهن اسفنجی (زمزم ۳) در سه ماه ابتدایی سال و تمرکز بر سه پروژه اسلب عریض، نیروگاه برق و اکسیژن ۴ است که پیشرفت ۴۰ درصدی را در این ابر پروژه ها تجربه کنیم.

امین ابراهیمی مدیر‌عامل شرکت فولاد خوزستان در این جلسه ضمن تاکید بر همراهی و همدلی کارکنان در سال جاری اظهار داشت: فلسفه وجودی نشست هم‌اندیشی و بازنگری نقشه راهبردی گروه فولاد خوزستان در روزهای پایانی سال، دستیابی به نقطه مطلوب است. در بحث فضای رقابتی در جامعه فولاد کشور باید یک تفکر نوآورانه داشته باشیم. نوآوری صرف شعار نیست و از تک تک اجزای جامعه شروع می‌شود تا بتواند یک جامعه نوآور داشته باشیم و بر مبنای شرایط فعلی تغییر مناسب را بتوانیم اعمال کنیم.

وی در ادامه گفت: در سال جاری چالش های زیادی را سپری کردیم. در ابتدای سال جنگ روسیه و اوکراین، کاهش ۱۰۰ میلیون تُنی تولید را در بازارهای جهانی موجب شد. از طرفی دستور‌العمل عوارض صادراتی به همراه کاهش صادرات در سه ماهه اول و دوم، محدودیت‌های انرژی و بحث کنسانتره در بورس کالا، دیگر چالش‌هایی بودند که گریبان‌گیر صنعت فولاد کشور شد.

ابراهیمی در ادامه گفت: در سال جاری تولید به سه میلیون و ۶۰۰ هزار تُن می‌رسد که نسبت به سال گذشته، افزایش ۳۰۰ هزار تُنی را تجربه می‌کنیم. برنامه ریزی ما برای سال آینده حداقل یک همت سودآوری از محل آهن اسفنجی، بهره برداری از فولادسازی شرکت صنعت فولاد شادگان در نیمه نخست سال، راه اندازی پروژه کارخانه مگامدول آهن اسفنجی (زمزم ۳) در سه ماه ابتدایی سال و تمرکز بر سه پروژه اسلب عریض، نیروگاه برق و اکسیژن ۴ است که پیشرفت ۴۰ درصدی را در این ابر پروژه ها تجربه کنیم.

گزارش خبرنگار ما حاکی است، در این جلسه مهران عباس زاده مدیرعامل گروه توسعه فراگیر فولاد خوزستان، عطا تفضلی معاون خرید، رمضانی، دلیری، جنامی نیا، اقتدار، توکل فرد و جمعی دیگر از مسئولان فولاد خوزستان با ارائه گزارش به چالش های پیش رو و راهکارهای مقابله با آن ها پرداختند.

2

تاریخ انتشار : ۲۶ اسفند ماه ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۹
شناسه مطلب : 48712
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی