جزئیات رکوردها و رشد تولید فولاد سنگان در سال ۱۴۰۱
شرکت فولاد سنگان در طول ۱۲ ماه سال ۱۴۰۱ با احتساب ۱۲۰ روز توقف ناشی از قطع برق و گاز که بیش از ۳۵ درصد زمان و ظرفیت تولید می باشد، تولید گندله کارخانه به بیش از ۴ میلیون تن رسید و رکورد تولید سالانه جدید را به ثبت رساند.

به گزارش  چیلان ، شرکت فولاد سنگان در طول ۱۲ ماه سال ۱۴۰۱ با احتساب ۱۲۰ روز توقف ناشی از قطع برق و گاز که بیش از ۳۵ درصد زمان و ظرفیت تولید می باشد، تولید گندله کارخانه به بیش از ۴ میلیون تن رسید و رکورد تولید سالانه جدید را به ثبت رساند.

فولاد سنگان موفق به رکوردشکنی در تولید روزانه گندله برابر بیش از ۲۰ هزار تن در سال ۱۴۰۱ شد. همچنین رکورد تولید ماهانه گندله سازی شرکت در سال گذشته به بیش از ۵۸۰ هزار تن رسید.

میزان حمل محصول گندله این شرکت در سال ۱۴۰۱ نسبت به سال قبل ۱۷ درصد رشد داشته است.

رکورد تولید ماهانه کنسانتره شرکت در سال ۱۴۰۱ شکسته نیز شد و به ۳۶۰ هزار تن در ماه رسید. همچنین رکورد تولید روزانه کنسانتره با ۱۸ هزار ۸۰۰ تن در ۱۴۰۱ به ثبت رسید.

میزان تولید کنسانتره در سال ۱۴۰۱ توسط مجموعه فولاد سنگان بیش از ۳ میلیون تن بود که نسبت به سال گذشته ۱۰۴ درصد رشد داشته است.

در حالی که طراحی کارخانه فولاد سنگان تولید پنج میلیون تن گندله برای ۳۲۰ روز در سال برنامه‌ریزی شده، محدودیت‌های ۱۲۰ روزه ناشی از قطعی گاز و برق در سال ۱۴۰۱ سبب شد تا بیش از یک‌سوم زمان تولید شرکت از دست برود که عدم نفع روزانه ۳۰ میلیارد تومانی به همراه داشته است.

2

تاریخ انتشار : ۵ فروردین ماه ۱۴۰۲ ساعت ۱۳:۲۴
شناسه مطلب : 48782
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.