مدیرعامل شرکت ورق خودرو تاکید کرد: ضرورت بازنگری اهداف و بررسی دقیق معیارها برای ایجاد تحول مثبت در فضای کسب‌ و کار
جلسه تبیین اهداف و تحلیل محیط درون سازمانی باحضور مديرعامل و اعضای کمیته های تحول شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری تشکیل گردید.

به گزارش  چیلان ، این جلسه به منظور تبیین و بررسی اهداف سازمانی سال ۱۴۰۲ شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری و با حضور اعضای کمیته های تحول شامل :کمیته های تکنولوژی، بهره برداری، بازاریابی و فروش، خرید و تدارکات، مالی، مسئولیت های اجتماعی، منابع انسانی،HSE و ارکان جهت ساز برگزار گردید.

حمید شجاعی مدیر عامل شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری ضمن تاکید بر لزوم تشکیل مداوم جلسات تبیین اهداف افزود:برای تسهیل حرکت سازمان ها در مسیر تعالی و کسب و کار و کسب موفقیت های روز افزون در فضای رقابتی موجود،به روز رسانی و بهبود مستمر فرآیندها امری لازم و ضروری است.

وی خاطرنشان کرد شناسایی منابع و قابلیت‌های سازمان و بهبود مستمر امری کلیدی و سرنوشت ساز است و می بایست به طور مداوم جلسات استراتژی برای طی مراحل رشد وتعالی شرکت تشکیل گردد.

در ادامه بهمن مهراد مدیر تکنولوژی شرکت ورق خودرو خواستار بررسی هرچه دقیق تر استراتژی سازمان در تمامی سطوح شد و از همکاران خواست برای شناسایی هر بهتر منابع و قابلیتها و نقاط قابل بهبود در مواجهه با تهدیدها بکوشند.

ورق خودرو 6

2

تاریخ انتشار : ۱۳ اردیبهشت ماه ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۱۱
شناسه مطلب : 49417
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی