مدیر ریخته‌گری مداوم فولاد مبارکه اعلام کرد:تولید با بیش از صد درصد توان اسمی در ماشین‌های ریخته‌گری فولاد مبارکه
مدیـــر ریختـــه‌گری مــداوم فولاد مبارکه گفت: ماشین‌های ریخته‌گری شرکت یکی از بخش‌هایی است که در ثبت رکوردهای سال 1401 و فروردین 1402 به بهتریـــن شکل ممـــکن نقش‌آفریـــنی کرده است.

به گزارش  چیلان ،کامران مرادی افزود: با عنایت به اینکه در شعار سال ۱۴۰۲ نیز از ابتدا بر اهمیت و رشد تولید تأکید شد، همکاران این ناحیه نیز همانند سایر نواحی شرکت، این راهبرد را سرلوحه‌های فعالیت‌های خود قرار دادند و توانستند میزان بهره‌وری و تولید ماهانه ماشین‌های ۲ و ۵ را به بیشترین میزان خود از ابتدای بهره‌برداری تا کنون افزایش دهند و رکورد جدیدی در این راستا به ثبت برسانند.

وی از اتکا به دانش و تجربه کارکنان، برنامه‌ریزی دقیق و کاهش توقفات اضطراری این ماشین‌ها به‌عنوان مهم‌ترین دلایل کسب این موفقیت یاد و اضافه کرد: تعداد ذوب ریخته‌گری‌شده طی فروردین سال جاری در ماشین شماره ۲ به ۱۰۲۲ ذوب به تناژ ۱۸۸۰۰۰ تن تختال و در ماشین شماره ۵ به ۱۰۱۲ ذوب معادل ۱۸۶۰۰۰ تن تختال افزایش یافت.

مرادی با تأکید بر اینکه ظرفیت سالانه هرکدام از این ماشین‌ها ۱.۸ میلیون تن است، تصریح کرد: تولید فروردین نشان‌دهنده این موضوع است که در صورت رفع محدودیت‌های انرژی، امکان دست‌یابی به رکوردهایی فراتر از ظرفیت اسمی سالانه وجود دارد.

مدیر ریخته‌گری مداوم فولاد مبارکه کسب این رکورد چشمگیر را مرهون تلاش جمعی مدیریت، کارکنان و پیمانکاران ناحیه فولادسازی و ریخته‌گری مداوم دانست و به همین منظور از ایشان قدردانی کرد.

2

تاریخ انتشار : ۲۳ اردیبهشت ماه ۱۴۰۲ ساعت ۱۹:۲۲
شناسه مطلب : 49696
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی