در راستای گسترش سطح همکاری ها صورت گرفت؛انعقاد تفاهمنامه بین شرکت فولاد کاوه جنوب کیش و بانک سینا
با هدف ارتقاء و گسترش سطح همکاری‌ها و ارائه خدمات بانکی و ارزی، شرکت فولاد کاوه جنوب کیش و بانک سینا تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.

به گزارش  چیلان ،سیدعباس حسینی، مدیرعامل شرکت فولاد کاوه جنوب کیش گفت: این شرکت از مجموعه شرکت های بنیاد مستضعفان محسوب می شود که رشد سریعی داشته و امروز نقش کلیدی در صادرات شمش فولاد ایفا می کند. مهندس حسینی انجام مستمر تعهدات ارزی را سیاست همیشگی این شرکت بزرگ فولادی عنوان کرد و افزود: امیدواریم با حمایت‌های بانک سینا ارتباط مؤثر و تعاملات سازنده‌تری جهت انجام امور ارزی صورت بگیرد.

غلامرضا فتحعلی، مدیرعامل بانک سینا در این مراسم با ابراز خرسندی از گسترش تعاملات فی‌مابین این بانک و شرکت فولاد کاوه‌ جنوب کیش گفت: بانک سینا با توسعه تعاملات خود با شرکت‌های موفق و بزرگ اقتصادی همچون فولاد کاوه جنوب کیش نشان داده که از ظرفیت‌ها و امکانات لازم برای ارائه خدمات مالی و ارزی به شرکت‌ها و فعالان اقتصادی برخوردار است.

وی در ادامه تصریح کرد: شرکت فولاد کاوه جنوب کیش یکی از شرکت های بسیار خوشنام و از صادرکنندگان موثر صنعت فولاد است که روند رشد سریعی طی سال­های اخیر داشته که بانک سینا طی این تفاهمنامه ظرفیت های و امکانات خود را برای همراهی با این شرکت بزرگ فولادی به کار خواهد بست. گفتنی است در چارچوب این تفاهم‌نامه، همکاری‌های متقابل برای ایجاد بسترهای مناسب در زمینه خدمات مالی و ارزی تسهیل خواهد شد.

2

تاریخ انتشار : ۳۱ اردیبهشت ماه ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۲۹
شناسه مطلب : 49915
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی