فولاد مبارکه به عنوان شرکت برتر بورسی در بخش تالار محصولات صنعتی ایران معرفی شد
شرکت فولاد مبارکه در دومین همایش تجلیل از برترین‌های بورس کالای ایران که با عنوان همراهان شفافیت برگزار شد، به‌عنوان شرکت برتر بورسی در بخش تالار محصولات صنعتی ایران معرفی و از این شرکت تجلیل شد.

به گزارش  چیلان ، شرکت فولاد مبارکه در دومین همایش تجلیل از برترین‌های بورس کالای ایران که با عنوان همراهان شفافیت برگزار شد، به‌عنوان شرکت برتر بورسی در بخش تالار محصولات صنعتی ایران معرفی و از این شرکت تجلیل شد.

شاخص انتخاب این شرکت به عنوان برگزیده رسیدن به جایگاه ۱- بزرگترین عرضه کننده بورس کالا بر مبنای حجم و ارزش معامله ۲- همکاری درعرضه تلفیقی به منظور تنظیم بازار و تسهیل در تولید صنایع پایین دست با ارائه تسویه اعتباری ۳- افزایش ۱۲ درصدی حجم فروش محصولادت در سال ۱۴۰۱ نسبت به سال ۱۴۰۰ است.

دومین همایش تجلیل از برترین‌های بورس کالای ایران عصر امروز با حضور وزیر امور اقتصادی و دارایی، سرپرست وزارت صمت، رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس، رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار و جمع کثیری از مقامات و تولیدکنندگان دولتی و خصوصی کشور برگزارشد که در پایان ۴۰ شرکت تولیدی، هلدینگ، انجمن وبانک به عنوان برترین‌های بورس کالا و «همراهان شفافیت» معرفی شدند و از ۸ شخصیت برجسته به دلیل اقدمات ارزنده درجهت رشد شفافیت اقتصاد، تجلیل به عمل آمد.

17

2

تاریخ انتشار : ۲ خرداد ماه ۱۴۰۲ ساعت ۰۹:۴۱
شناسه مطلب : 50056
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی