سودآوری پایدار، استراتژی فولاد هرمزگان
پانزدهمین نمایشگاه صنعت مالی (بورس، بانک، بیمه) در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی تهران با حضور شرکت‌های فعال در این عرصه برگزار شد و شرکت فولاد هرمزگان به عنوان یکی از بنگاه‌های پیشرو در صنعت فولاد در این نمایشگاه حضور یافت.

به گزارش  چیلان ،عطاالله معروفخانی، مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان در حاشیه پانزدهمین نمایشگاه صنعت مالی در گفت‌وگو با خبرنگار روابط عمومی بیان کرد: شرکت فولاد هرمزگان در ادامه کسب رکوردهای پی در پی تولید با وجود محدودیت‌های انرژی توانست طی سال ۱۴۰۱ رکورد تاریخی یک میلیون و ۵۳۸ هزار و ۲۹۳ تن را ثبت کند و رتبه چهارم تولید فولاد خام کشور را داشته باشد.

وی افزود: فولاد هرمزگان با ادامه روند سودآوری مطلوب خود در سال ۱۴۰۱ توانسته است حافظ منافع سهامداران باشد. این در حالی است که سال گذشته علی‌رغم کاهش قیمت‌های جهانی فولاد و به تبع آن در بازار داخلی، با افزایش شدید هزینه‌ها نیز مواجه بودیم.

مدیرعامل فولاد هرمزگان در پایان خاطرنشان کرد: امیدوار هستیم بتوانیم با تولید کیفی و با ارزش افزوده بالا، محصولات خود را در بازارهای داخلی و خارجی به فروش برسانیم و روند سودآوری مطلوب و پایدار خود را تثبیت کنیم.

گفتنی است که محورهای این نمایشگاه برقراری ارتباط مستقیم و بدون واسطه و افزایش دانش مالی در بین مدیران، تصمیم‌سازان و فعالان اقتصادی کشور و همین‌طور آحاد جامعه، یافتن راهکارهایی برای مقابله با تلاطم‌های اقتصادی، تحریم‌های ظالمانه و وقوع منازعات بین‌المللی بود.

شرکت فولاد هرمزگان در پانزدهمین نمایشگاه صنعت مالی در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی از ۱۶ تا ۱۹ خرداد ماه در سالن ۳۸ غرفه ۲ حضور یافت و توانمندی‌های خود را به مدیران و فعالان بازار سرمایه معرفی کرد.

2

تاریخ انتشار : ۲۰ خرداد ماه ۱۴۰۲ ساعت ۰۸:۵۲
شناسه مطلب : 50491
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی