شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری جایزه ۲ستاره تعالی نگهداری و مدیریت دارایی را دریافت کرد
شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری جایزه ۲ستاره تعالی نگهداری و مدیریت دارایی را دریافت کرد

به گزارش  چیلان ، شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری با حضور در برنامه ارزیابی ششمین دوره جایزه ملی تعالی نگهداری و مدیریت دارایی جایزه ۲ستاره را انجمن ملی تعالی نگهداری و مدیریت دارایی ایران دریافت نمود.

مدیر ارشد کارخانه شرکت ورق خودروچهارمحال و بختیاری ضمن اعلام این خبر گفت: دستیابی به اهداف متعالی سازمانی و دریافت جدیدترین استانداردهای بین‌المللی،تلاش گسترده در جهت حفظ آنهاهمواره دغدغه اصلی مدیریت شرکت ورق خودرو می باشد.

نوید ایزدی افزود :این جایزه هرساله به برترین سازمان‌های کشور که در بخش‌های مختلف از جمله ارتقای فرهنگ نگهداری فعالیت‌هایی چشمگیر انجام داده‌اند اعطا می‌شود و دریافت جایزه ۲ستاره توسط مجموعه ورق‌خودرو نشانگر اراده و تلاش مجدانه کارکنان این شرکت در راستای تحقق اهداف مدون و استراتژی بلندمدت صورت پذیرفته و این مهم از برجسته ترین لوازم ایجاد بستر و زمینه‌ساز ورود به فضاهای جدید برای تعالی و به‌روزرسانی فرایندها در راستای کسب موفقیت‌های هرچه بیشتر در عرصه‌های مختلف خواهد بود.

ایزدی خاطرنشان کرد: با بهره‌گیری از بستر مناسبی که با دریافت استانداردها و الگوهای مختلف ایجاد شده است، در تلاش هستیم که با رعایت الزامات این استانداردها به اهداف متعالی شرکت دست یابیم. در ادامه رئیس واحد تعمیرات و نگهداری شرکت ورق خودرو نیز ضمن تبریک موفقیت اخیر از تلاش و همراهی همه همکاران قدردانی نمود و بیان کرد: دریافت گواهینامه ۲ستاره نگهداری و مدیریت دارایی، بستر ارتقای جایگاه شرکت در حوزه نگهداری و تأثیرگذاری در حوزه‌های تصمیم‌گیری و برنامه‌ریزی‌های کلان شرکت را فراهم خواهد ساخت.

محمدعلی فتاحی اظهار داشت : تحقق اهداف بلندمدت و ایجاد سهولت در اتخاذ تصمیمات مهم و اساسی و همچنین اجرای این تصمیمات مدیریت شرکت ورق خودرو را بر آن داشت تا در ششمین دوره جایزه ملی تعالی نگهداری و مدیریت دارایی کشور شرکت نموده و با همت و تلاش مجموعه همکاران موفق به دریافت گواهینامه ۲ستاره شدیم.

رئیس واحد تعمیرات و نگهداری شرکت ورق خودرو معتقد است ؛دریافت جایزه ملی تعالی نگهداری و مدیریت دارایی برای ایجاد شرایط مساعد جهت ایجاد فرصت‌ها برای بروز خلاقیت‌ها و فرهنگ‌سازی در راستای ارتقای درک و آگاهی سازمان بسیار ضروری است.

411903 543

2

تاریخ انتشار : ۶ شهریور ماه ۱۴۰۲ ساعت ۰۸:۴۴
شناسه مطلب : 53512
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی