اعطای تندیس برگزیدگی اولین سمپوزیوم ملی انقلاب صنعتی به فولاد اکسین خوزستان
در اولین همایش سمپوزیوم ملی انقلاب صنعتی چهارم در صنعت فولاد که با رویكرد هوش مصنوعی برگزار گردید، از چند شرکت برتر در این زمینه تجلیل شد که شرکت فولاد اکسین خوزستان نیز موفق به دریافت تندیس شرکت برتر شد.

به گزارش  چیلان ، اولین سمپوزیوم ملی انقلاب صنعتی چهارم در صنعت فولاد با رویکرد هوش مصنوعی، بیست و چهارم مهرماه ۱۴۰۲ با مشارکت علمی دانشگاه‌ها، مراکز علمی، پارک های علم و فناوری و مراکز دانش بنیان و همچنین با حضور سازمان‌ها، وزارتخانه‌ها و نهادهای دولتی و خصوصی و مدیران ارشد صنعت فولاد و اساتید خبره کشور در حوزه هوش مصنوعی و جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در سالن همایش‌های بین‌المللی صدا و سیما برگزار شد.

گفتنی است: از جمله اهداف این سمپوزیوم، می‌توان به آشنایی مدیران و کارشناسان صنعت فولاد با مزیت های کاربرد هوشمندسازی و هوش مصنوعی در بهبود فرایند تصمیم گیری سازمانی، افزایش کارآیی و بهینه سازی عملیات، کاهش هزینه های تولید و افزایش راندمان اشاره کرد.

از سویی در این سمپوزیوم با توجه به ارزیابی های انجام شده، شرکت فولاد اکسین خوزستان بواسطه اقدامات و پروژه های پژوهشی در زمینه هوشمند سازی کارخانه و استفاده از هوش مصنوعی در این صنعت که با همکاری شرکت های دانش بنیان انجام داده است، به عنوان پنج شرکت برتر این سمپوزیم معرفی و با اهدا تندیس مورد تقدیر قرار گرفت.

photo ۲۰۲۳ ۱۰ ۲۱ ۰۷ ۳۹ ۲۶

2

تاریخ انتشار : ۲۹ مهر ماه ۱۴۰۲ ساعت ۰۷:۴۶
شناسه مطلب : 55552
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی